Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Cały świat w szoku! Pałac Kensington wystosował oficjalne oświadczenie w sprawie romansu księcia Harry’ego!

Książę Harry oświadczenie


Książę Harry i Meghan Markle są parą – oświadczenie Pałacu Kensington

Książę Harry to młodszy brat Williama. Uroczy łobuz, który może sobie pozwolić na więcej niż aspirujący do tronu brat. Harry zajmuje się działalnością charytatywną (harrytatywną hihi) i jest uwielbiany przez ludzi. Jego charyzmę i osobowość często porównuje się do nieżyjącej matki – księżnej Diany, która nazywana była „królową ludzkich serc”.

Harry kochany jest nie tylko przez podwładnych, ale również przez kobiety, i to bardzo! Burzliwe życie osobiste księcia budzi wiele zainteresowania i kontrowersji – widywany był z modelkami, bogatymi dziedziczkami i wysoko postawionymi dziewczętami z brytyjskich elit. Tym razem jednak to już nie są żarty i tajne randki – książę jest zakochany z wzajemnością i chce bronić swojego szczęścia!

Meghan Markle to amerykańska aktorka najbardziej znana z serialu Suits i brunetka, co zupełnie nie jest w stylu księcia, do tej pory umawiającego się wyłącznie z blondynkami.

W końcu Harry postanowił przejąc narrację nad swoim życiem i ukrócić plotki i domysły. Właśnie godzinę temu pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie w sprawie związku księcia i aktorki, których media namierzyły po tym jak pod koniec października pokazali się z takimi samymi „friendship barcelets”. dodajmy, ze to pierwszy raz w historii Pałac Królewski wydaje takie oświadczenie, it’s a big deal!

W oświadczeniu Pałacu Kensington na temat związku księcia Harry’ego i Maeghan Markle czytamy:

Od maleńkości książę Harry był świadomy tego jak wiele ciepła i zaufania otrzymuje od członków społeczeństwa. Czuje się uprzywilejowany i wie, że ma szczęście, że jego życie tak wygląda.

Zdaje sobie sprawę, ze jego życie prywatne budzi ciekawość, nigdy nie czuł się z tym komfortowo ale stara się wykształcić w sobie grubą skórę, odpowiednią do poziomu zainteresowania mediów jego życiem. Nigdy nie wypowiadał się na temat swojego życia prywatnego i nie komentował plotek (…)

Ale ostatnio granica została przekroczona, dziewczyna księcia – Meghan Markle została przedmiotem hejtu, przemocy i pogróżek. (…)

Harry martwi się o bezpieczeństwo Meghan i jest rozczarowany swoją niemocą w chronieniu jej. Seksizm, rasizm i oskarżenia internetowych trolli zaburzyły spokój aktorki i całej jej rodziny. (…)

To nie jest sprawiedliwe, że po kilku miesiącach znajomości pani Markle została bohaterką takiej awantury. Książę zdaje sobie sprawę,  że komentatorzy powiedzą, że jest to cena jaką ona musi zapłacić, i że „jest to element tej gry”, ale stanowczo się na to nie zgadza. To nie jest gra – to jest życie jej i jego.

Książę poprosił o to oświadczenie z nadzieją, że prasa, która rozdmuchuje tę historię przestanie zanim jakakolwiek szkoda zostanie wyrządzona. Zdaje sobie sprawę z tego, że to oświadczenie jest dosyć nietypowym krokiem, ale ma nadzieję, ze ludzie zrozumieją dlaczego poprosił o jego opublikowanie.

Pałac królewski oficjalnie prosi hejterów o zaprzestanie wylewania pomyj na amerykańską aktorkę, ale czasy!

Zobacz: Książę Harry ma poważny dylemat. Którą ślicznotkę wybierze?

 

Książę Harry oficjalnie w związku - oświadczenie Pałacu Kendinsgoton

Książę Harry oficjalnie w związku – oświadczenie Pałacu Kendinsgoton

Książę Harry (fot. East News)

Książę Harry ma dziewczynę

Meghan Markle

Meghan Markle – nowa dziewczyna księcia Harry’ego

Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×