Szukaj

Księżna Kate i książę William podpisali pakt przed ślubem. Czego dotyczył? Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw

Księżna Kate i książę William - zawarli przed ślubem pakt

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William jakiś czas przed ślubem zawarli pakt. Złożyli sobie formalną obietnicę, że w przyszłości wezmą ślub. Zobaczcie, czego się dowiedzieliśmy.

Księżna Kate i książę William, to dla wielu osób wzór małżeństwa. Cieszą się ogromną popularnością wśród królewskich fanów. To oni obserwują ich nie tylko w mediach społecznościowych, ale także śledzą każdą wzmiankę w mediach na ich temat.

Zobacz: Księżna Kate na dniach zostanie brytyjską królową? Zdradził ją jeden szczegół

Książę William i księżna Kate – jaki układ zawarli przed ślubem?

Kate i William wzięli ślub w 2011 r. Obecnie mają troje dzieci – Georgea, Charlotte i Luisa. Ale zanim ich związek został sformalizowany, spotykali się przez kilka lat. Przechodzili różne etapy, rozstawali się i wracali do siebie.

Królewska korespondentka Katie Nicholl w swojej najnowszej książce Kate: The Future Queen, ujawniła, że w 2007 r., para przyrzekła sobie, że w przyszłości weźmie ślub. Wydarzyło się to jeszcze zanim William podarował Kate pierścionek zaręczynowy. Zrobili to podczas wspólnych wakacji.

Tam, na rajskiej wyspie, William obiecał Kate, że będzie z nią na zawsze. Po raz pierwszy poważnie rozmawiali o małżeństwie. Mając przed sobą ocean i pod nocnym niebem, zawarli pakt: w przyszłości się pobiorą – napisała Nicholl w swojej książce.

Księżna Kate, książę William, dzieci

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Zobacz: Księżna Kate przyłapana w szale zakupów. Kupiła stroje na Halloween dla George’a i Charlotte!

Wkrótce potem media donosiły, że Kate była zmęczona czekaniem na oświadczyny – zyskała nawet niezbyt miły przydomek Waity Katy, czyli Czekająca Kasia, a Williamowi nie śpieszyło się do ołtarza. To sprawiło, że para weszła w pierwszy poważny kryzys i zdecydowała się rozstać.

Rozstaliśmy się na pewien czas, bo byliśmy bardzo młodzi. Kształtowały się nasze charaktery, dojrzewaliśmy. Potrzebowaliśmy trochę przestrzeni – mówił po latach William.

W 2008 r. Kate i William ogłosili, że znów są parą. Książę oświadczył się dwa lata później i podarował Kate ten sam pierścionek, który jego matka, Diana, dostała od księcia Karola. Ślub odbył się w 2011 roku. W ten sposób dotrzymali zawartego układu. Dziś są szczęśliwymi rodzicami trojga dzieci.

Zobacz: Agata Duda na spotkaniu z królową Holandii wyglądała lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle razem wzięte! Co za toczek!


Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i książę William podczas szkolenia psów

Księżna Kate i książę William podczas szkolenia psów

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×