Szukaj

Tego jeszcze nie widzieliście! Otylia Jędrzejczak wreszcie pokazała twarz swojej słodkiej córeczki! Ależ ona jest śliczna!

Twarz córki Otylia Jędrzejczak

Twarz córki Otylia Jędrzejczak

Jak wygląda córka Otylii Jędrzejczak?

Otylia Jędrzejczak, wybitna polska pływaczka mająca na swoim koncie trzy medale olimpijskie. Przypomnijmy, że cała Polska kibicowała Otylce, gdy w Atenach w 2004 r. dzielnie walczyła o złoto na swoim koronnym dystansie 200 m stylem motylkowym. Na tych samych igrzyskach pływaczka sięgnęła po srebro na 100 i 400 m motylkiem. Nasza słynna Oti nazywana mOtylkiem, trzykrotnie biła rekordy świata – zawsze na dystansie 200 m stylem motylkowym. Mistrzyni ma także w swoim dorobku siedem medali mistrzostw świata (dwa złote, trzy srebrne i dwa brązowe) oraz dziesięć medali mistrzostw Europy (pięć złotych, trzy srebrne i dwa brązowe) na basenie 50 m. Jej imponującą kolekcję medalową uzupełnia brąz MŚ i oraz pięć krążków ME na krótkim basenie. Nasza duma narodowa!

Jak wiemy, Otylka po dramatycznych wydarzeniach osobistych, zakończyła swoją karierę sportową, postanowiła zostać mamą. Zatem Jędrzejczak odniosła kolejny, tym razem życiowy sukces i urodziła śliczną córkę Marcelinę. Przypomnijmy, że dziecko mistrzyni olimpijskiej oraz jej partnera koszykarza Pawła Przybyły przyszło na świat w szpitalu w Krakowie.

Jędrzejczak zgodnie z panującą tradycją celebrycką, zaraz po porodzie pochwaliła się uroczym zdjęciem swojej pociechy na instagramie. Nasz mOtylek regularnie wrzuca do sieci fotki, chwaląc się szczęściem i urokami macierzyństwa, jednak do tej pory fani Otylki mogli podziwiać jedynie raczki, nóżki i plecki dziewczynki. Ostatnio jednak dumna mama poszła na całość i zaprezentowała córkę w całej okazałości! Na najnowszym zdjęciu widzimy mamę, tatę oraz ich cudną kruszynkę!

Rok który dał mi największe szczęście 🙂 każdy kolejny może być tylko lepszy 🙂 i tego Wam życzę, żeby każdy dzień był lepszy od poprzedniego 🙂 Nie obawiajcie się marzyć i konsekwentnie realizujcie wszystkie cele 🙂 Szczęśliwego Nowego 2018 roku 🙂 – napisała pod zdjęciem szczęśliwa Otylka

Warto jeszcze dodać, że po zakończeniu spektakularnej kariery, Jędrzejczak bardzo prężnie zaangażowała się w pracę w swojej fundacji prowadząc m.in. program Otylia Swim Tour. Oti często pojawia się w telewizjach śniadaniowych oraz jest uczestniczką kapituły i gwiazdą wielu sportowych gal.

Zatem nie nudzi się jako młoda mama 🙂

https://jastrzabpost.pl/newsy/joanna-racewicz-opowiedziala-zdarzenie-z-chrzcin-swojego-syna_616563.html

Otylia Jędrzejczak pokazała urocze zdjęcie z córką. Ależ ona urosła!

Otylia Jędrzejczak pokazała po raz pierwszy twarz ślicznej córeczki! Jaka ona jest już duża i piękna!


Otylia Jędrzejczak pokazała twarz swojej córeczki

Otylia Jędrzejczak pokazała twarz swojej córeczki

Otylia Jędrzejczak pokazała twarz swojej córeczki

Otylia Jędrzejczak pokazała twarz swojej córeczki

Otylia Jędrzejczak pokazała twarz swojej córeczki

Otylia Jędrzejczak pokazała twarz swojej córeczki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×