Szukaj

To w głowie się nie mieści! Oszuści chcą zarobić na śmierci Krzysztofa Krawczyka. Ruszyła fałszywa zbiórka

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Oszuści chcą zarobić na śmierci Krzysztofa Krawczyka. Menadżer piosenkarza w swoich mediach społecznościowych wydał ostrzeżenie. Co napisał?

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny. Jego śmierć pogrążyła w żałobie bliskich, w tym ukochaną żonę Ewę oraz przyjaciół. Wśród nich jest m.in. Andrzej Kosmala, który przez lata był menadżerem artysty, dziś jest powiernikiem sekretów wdowy. Po śmierci piosenkarza stara się ją wspierać jak tylko może – odpowiada na pytania dziennikarzy, zabrał też głos na pogrzebie. Podkreślił, że twórczość Krawczyka pozostanie ze słuchaczami na zawsze:

Pan Bóg dał ci talent, a ty tego daru nie zmarnowałeś. Nie wszystko umiera, kiedy odchodzi tak wielki artysta. Na ostatniej swojej płycie, która nosi znaczący tytuł Horyzont, śpiewasz tekstem Macieja Świtańskiego: „Horyzont wzywa za swój brzeg, do niego ciągle podążamy. Jedyna droga, jeden cel idziemy wciąż i wciąż czekamy”. Ty przyjacielu już jesteś za tym horyzontem, a my wciąż czekamy. Do zobaczenia Krzysztofie.

Andrzej Kosmala przestrzega. Oszuści chcą zarobić na śmierci Krawczyka

Krzysztof Krawczyk kilka lat temu wykupił kilka miejsc, na których planował wybudować okazałe mauzoleum. Andrzej Kosmala w Super Expressie zdradził, że Ewa Krawczyk nie chce zwlekać z postawieniem okazałego pomnika. Wie, jak powinien wyglądać, teraz konsultuje to z odpowiednimi osobami:

Nie chcemy zwlekać z postawieniem pomnika Krawczykowi. Ewa ma pomysł, żeby na pomniku pojawiła się postać Krzysztofa, który trzyma w dłoni mikrofon, albo żeby stanęło tam jego popiersie. Mamy różne pomysły, ale chcemy to zrobić z zawodowcami, czyli z plastykami zawodowymi. Szukamy odpowiednich osób. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, czekam na kontakt.

Menadżer artysty zdradził, że do wdowy zgłosiły się osoby, które chcą zasponsorować pomnik muzykowi. Kilka dni później umieścił na swoim Facebooku ogłoszenie. Przestrzega w nim przed oszustami, którzy próbują zarobić na śmierci artysty i wyłudzają pieniądze na pomnik. Prosi, by nie dać się nabrać na ogłoszenia takie jak to, na które natknął się jeden z internautów:

Witam Panie Andrzeju,
jestem fanem Krzysztofa Krawczyka i z niepokojem patrzę jak jak ludzie zaczynają chcieć zarobić na Jego śmierci.
Natrafiłem na zbiórkę na pomnik dla pana Krzysztofa.
https://zrzutka.pl/zphuw5
Czy ta zbiórka jest autentyczna?
Życząc miłego dnia pozdrawiam

Kochani! Ta zrzutka jest nieprawdziwa! Nikt z nami nie rozmawiał!
Tworzymy dopiero komitet konkursowy i jury.Konto i adres podamy. Proszę się wstrzymać ze wszelkimi wpłatami!!!!!!!!
To oszustwo!

Witam Panie Andrzeju,jestem fanem Krzysztofa Krawczyka i z niepokojem patrzę jak jak ludzie zaczynają chcieć zarobić na…

Posted by Andrzej Kosmala on Monday, April 19, 2021

Internauci w komentarzach nie ukrywają swojego wzburzenia. Nie mieści się im w głowie, że można podejmować takie działania.


Krzysztof Krawczyk - oszuści chcą zarobić na jego śmierci

Krzysztof Krawczyk - oszuści chcą zarobić na jego śmierci

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×