Kolejne gwiazdy zaręczyły się w „DDTVN”. Wyznanie miłości widziała cała Polska. A co działo się po wyjściu? Mamy przecudowne zdjęcia

Zaręczyny w DDTVN

Zaręczyny w DDTVN

Oświadczyny w Dzień Dobry TVN! To już kolejny zakochany mężczyzna, który poprosił ukochana o rękę. Ale romantycznie!

Studio Dzień Dobry TVN stało się po raz kolejny miejscem, gdzie rozegrały się bardzo romantyczne sceny. To już kolejny zakochany mężczyzna, który zdecydował się poprosić o rękę swoją wybrankę  w programie na żywo. Przypomnijmy, że niedawno poranny format odwiedzili Samuel Kulczycki i Miłosz Redzimirski. Polscy tenisiści stołowi, którzy wrócili właśnie z mistrzostw świata, gdzie odnieśli wielki sukces – każdemu z nich udało się zdobyć srebrny medal.

Sportowcy do studia śniadaniówki przybyli z partnerkami. W Samuel poprosił Gabrysię,  swoją dziewczynę o rękę, a w tle zabrzmiała piosenka Sobla Wyglądasz tak pięknie, która jest jej ulubionym utworem. Emocji nie brakowało.

Podobne sceny rozegrały się w śniadaniówce w niedzielę.

Oświadczyny w Dzień Dobry TVN

Ania i Ivan tworzą związek już od dwóch lat. Oboje wzięli udział w drugiej edycji Hotelu Paradise w TVN 7. Od początku czuli, że są dla siebie stworzeni. Po zakończeniu programu aż przez osiem miesięcy ukrywali, że są razem, ale już wracając z Bali wiedzieli, że chcą razem zamieszkać.

Ivan Yevtushenko, oświadczył się swojej ukochanej Annie Matyasek w programie na żywo. Mężczyzna wyznał, że w nowym roku pragnie skoncentrować się na polepszaniu swojego związku i właśnie dlatego postanowił zrobić kolejny krok. Przykląkł przed ukochaną, po czym wyciągnął z kieszeni pudełeczko z pierścionkiem. Ania oczywiście się zgodziła i ze szczęścia popłakała się na wizji. Ukochany wręczył jej też gigantyczny bukiet róż. Dziewczyna podobno marzyła o tym, żeby jej zaręczyny widziało wiele osób, a więc przy okazji spełniło się jej pragnienie.

Ivan opublikował post na Instagramie, w którym podkreślił, jak bardzo się cieszy, że Ania na jego oświadczyny powiedziała tak.

Szczęściem podzieliła się też Ania i pokazała zdjęcie pięknego pierścionka.

W kolejnym wpisie nie szczędziła komplementów ukochanemu.

To się stało! Powiedziałam TAK!
Nie da się opisać słowami jakie to piękne uczucie i ile to jest emocji. Czuć tak prawdziwą miłość dwoje ludzi do siebie. To jest niesamowite, że to wszystko zaczęło się prawie 2 lata temu, gdzie szlam do @hotelparadise.tvn7 nie wiedząc co mnie czeka, a tym bardziej po różnych ciężkich przejściach już w ogóle nie byłam nastawiona na miłość tam. Na wszystko jest swój czas i dla innych tez on przyjdzie. Wiem, że to on jest tym właściwym mężczyzna, że z nim chce spędzić resztę swojego życia. Dajesz mi wszystko czego potrzebuje. Dajesz mi miłość, opiekę, troszczysz się o mnie, o mój uśmiech każdego dnia. Zawsze o mnie pamiętasz, dbasz o mnie, jesteś gentlemanem jakich mało. Takich mężczyzn jak Ty powinno być więcej na tym świecie. Szanujących i kochających kobietę jak Ty, jak Ty mnie. Jestem przeszczęśliwa. Dziekuje Ci Skarbie. Kocham Cie @ivan_hotelparadise2 Kolejny etap przed nami. Dziekuje moim obserwującym za życzenia i za to, ze jesteście tu z nami.

Wideo z tego wzruszającego momentu pojawiło się an Instagramie śniadaniówki.

Pod postami zakochanych życzenia szczęścia płyną szeroką rzeką.


Ivan i Ania z Hotelu Paradise zaręczyli się w DDTVN

Ivan i Ania z Hotelu Paradise zaręczyli się w DDTVN

Ivan i Ania z Hotelu Paradise zaręczyli się w DDTVN

Ivan i Ania z Hotelu Paradise zaręczyli się w DDTVN

Ivan i Ania z Hotelu Paradise zaręczyli się w DDTVN

Ivan i Ania z Hotelu Paradise zaręczyli się w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×