Z OSTATNIEJ CHWILI! Michał Figurski wystosował wzruszające oświadczenie do mediów: „Znalazłem się w trudnej sytuacji życiowej”

Oświadczenie Michała Figurskiego w sprawie stanu zdrowia

Oświadczenie Michała Figurskiego w sprawie stanu zdrowia

Michał Figurski dziękuje służbie zdrowia

Stan zdrowia Michała Figurskiego był tematem, który w ostatnim czasie elektryzował nie tylko media, ale również wszystkich Polaków. Dziennikarz był hospitalizowany z powodu pękniętego krwiaka w mózgu. Przez kilka dni pozostawał w śpiączce farmakologicznej i nie było wiadomo, jak zachowa się jego organizm po przebudzeniu. Niedługo po odzyskaniu przytomności poprosił lekarzy, by pozwolili mu rekonwalescencję w domu.

Zobacz: Michał Figurski chce wyjść ze szpitala na własne żądanie

Michał Figurski, pierwszy raz po odzyskaniu przytomności, wystosował oświadczenie do mediów, w którym dziękuje wszystkim za wsparcie i szczególnie jest wdzięczny za pomoc, jaką okazała mu, tak bardzo niedoceniana, służba zdrowia. Na jego Facebooku czytamy:

Kochani! Znalazłem się trudnej sytuacji życiowej. Wiem, że wielu z Was to rozumie i dlatego chciałem napisać, że jestem bardzo wdzięczny za słowa otuchy i jednocześnie podzielić się z Wami spostrzeżeniem, jak nieprawdziwe i krzywdzące są opinie na temat polskiej służby zdrowia. Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności za ratowanie mojego życia i zdrowia, anonimowej armii bohaterów wynagradzanej nieadekwatnie do swoich wysiłków. Nie czuję się kompetentny aby to zmienić, ale chciałbym głośno podziękować! Piszę to z wysiłkiem, ale piszę w ogóle i za to chciałem podziękować całemu personelowi oddziału nefrologii i neurochirurgii z Banacha!

Trzymamy kciuki za jego całkowity powrót do zdrowia.

Michał Figurski ma program w Polsat News WidziMiSię

Michał Figurski ma program w Polsat News WidziMiSię

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×