Małgorzata Ostrowska-Królikowska pięknie uczciła pamięć Agnieszki Osieckiej. Klimat zdecydowanie jej sprzyjał

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dzieli się na Instagramie pozytywną energią. Zdjęciem w spektakularnej czapie zachwyciła internautów. Do tego w piękny sposób uczciła pamięć Agnieszki Osieckiej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą ciężki czas. W lutym 2020 po długiej chorobie zmarł jej ukochany mąż, a jak sama podkreśla – także przyjaciel, Paweł Królikowski. Miał tylko 58 lat. Z jego odejściem trudno było się pogodzić nie tylko najbliższej rodzinie, ale także licznym fanom. Ze światem filmu związany był od dawna. Stworzył wiele niezapomnianych kreacji, a widzowie pokochali go przede wszystkim za rolę Kusego w serialu Ranczo.

Po stracie męża Ostrowską-Królikowską wspierają przyjaciele i czworo dzieci. Część obowiązków głowy rodziny po śmierci ojca przejął najstarszy syn pary – Antek Królikowski, który namówił matkę do częstszego korzystania z Instagrama. Ona uległa namowom i otworzyła się na świat poprzez social media. Szybko zyskała sporą grupą obserwatorów – jest ich już prawie 95 tysięcy. To właśnie tam aktorkę spotyka wiele życzliwości ze strony internautów, którzy podziwiają jej urodę, talent, charyzmę i świetne poczucie humoru.

Jej posty są pełne pozytywnej energii, którą wysyła w świat. W poniedziałek opublikowała zdjęcie zrobione na śniegu i pięknie nawiązała do Agnieszki Osieckiej. Gwiazda uczciła pamięć poetki i autorki przebojów największych gwiazd estrady.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć Agnieszki Osieckiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybrała się na spacer i podzieliła się z fanami selfie ze śniegu. Pozuje w niesamowitej futrzanej czapie, w której żaden mróz nie jest straszny. Pięknie się uśmiecha do obiektywu i prosi, żeby nie narzekać, cytując słowa utworu Osieckiej:

nie narzekajmy na klimat
„Od czasu do czasu jest zima raz na rok albo na dwa
nie narzekajmy na klimat i bierzmy co los nam dał”
#agnieszkaosiecka#irenasantor#stanisławsoyka#winter#snow#song

Pozytywna energia płynąca od Ostrowskiej-Królikowskiej udzieliła się jej obserwującym. Komentarze pełne są serduszek, a wielu internautów ciągle zachwyca się tą krótką zimą, którą w tym roku mamy w naszym kraju.

Poniżej cytowany przez Małgorzatę utwór Agnieszki Osieckiej Nie narzekajmy na klimat w wykonaniu Ireny Santor.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska selfie na śniegu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska selfie na śniegu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - urodziny Julii Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - urodziny Julii Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdjęcie z wnukiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdjęcie z wnukiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×