Jest ostra reakcja Williama na biografię Harry’ego. „Nie można mu ufać”. Do czego porównał młodszego brata?

Książę William

Książę William

Książę William jest bardzo zachowawczy i zdaje się trzymać nerwy na wodzy. Co innego opisał w swojej autobiografii jego młodszy brat. Reakcja następcy tronu na zwierzenia Harry'ego jest jednoznaczna. 

Harry i Meghan zrezygnowali ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej, co wywołało wielkie poruszenie niemal na całym globie. Ich decyzja była szeroko komentowana przez media i fanów rodziny królewskiej. Małżonkowie przez jakiś czas milczeli na temat tego, co było prawdziwym powodem ich wyjazdu z Londynu. Po roku udzielili obszernego wywiadu Oprah Winfrey, w którym nakreślili nieco sprawę. Prawdziwą petardę odpalili jednak dopiero kilka tygodni temu.

W grudniu swoją premierę miał serial dokumentalny Harry i Meghan, który można obejrzeć na platformie Netflix. Zakochani mówili tam nie tylko o narodzinach uczucia, ale też o tym w jak podły sposób Windsorowie traktowali żonę młodszego syna króla Karola III.

Znacznie więcej książę zdradził w autobiografii Spare, która miała swoją premierę na początku stycznia. Opisał tam wiele przykrych incydentów, których miał dopuścić się jego ojciec, ale nie oszczędził też brata. To właśnie przeciwko przyszłemu królowi wysunął najpoważniejsze oskarżenia. Opisał między innymi agresję, której wobec niego miał dopuścić się starszy brat.

To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić – opisał Harry bójkę z następcą tronu.

William zareagował na zwierzenia Harry’ego

Jedną z głównych zasad członków rodziny królewskiej jest to, aby nie komentować żadnych doniesień i przemilczeć zamieszanie. Do tych wytycznych stosują się od wielu lat i wiadomo, że odmówili oficjalnego komentarza także do serialu Harry i Meghan, co można usłyszeć na początku tej produkcji.

Fani royalsów z całego świata wyczekują na komentarz William lub króla Karola III w związku ze Spare. Ci jednak unikają pytań, które pojawiają się na oficjalnych spotkaniach. Magazyn US Weekly dotarł do informatora związanego z pałacem, który zdradził, że następca tronu coraz bardziej obawia się młodszego brata.

William czuje, że Harry jest tylko dymem i lustrem i nie można mu ufać. Próbuje żyć dalej. Doszło do masowego nadużycia zaufania z powodu wycieku niektórych historii – przekazało źródło magazynu.

Trzeba przyznać, że trudno będzie o naprawę tak bardzo nadszarpniętych rodzinnych relacji. Myślicie, że Sussexowie będą jeszcze w stanie odzyskać zaufanie rodziny królewskiej?


książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Książę William i księżna Kate na Eartshoot Prize Awards Ceremony w Bostonie 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  o 20:35
  Zajmij się swoimi bachorami, które są na pewno przebrzydłe po matce- głupiej i podłej, co zostało komisyjnie stwierdzone. 🙂 🙂 🙂 Do nogi! 🙂 🙂 🙂

  • Gość pisze:

   Bachory to wylegla twoja stara i nikt nigdy ciebie nie chciał. Wiesz o tym dobrze.
   Na szczęście ty się nie rozmnozysz, patusko:)
   Do nogi, tak na ciebie wołają klienci twojej starej, po niej jesteś taka obrzydliwa.
   Jesteś najlepszym dowodem na to, że patuski powinny mieć zakaz rozmnażania.
   A od moich dzieci wara, a teraz won stąd do weta na sterylke ☺

  • Gośćolo pisze:

   on spkonczy ze swoją niunia w piersi za konwersacje ginąnsowe w fundacjach

  • Gośćedek pisze:

   skoncza w pierdlu za malwersacje finansowe
   w fundacji on to robia dla kasy

 • Monia pisze:

  Oni wszyscy to tylko ludzie, popełniają błędy jak wszyscy. A to, że się zdradzają , biją , biorą wszelkie używki było do przewidzenia. Żyją na nasz koszt, kto jak my osoby pracujące płacimy za ich wyjazdy , ubrania itd.

 • Gość pisze:

  Harry robi burze bo jest zazdrosny, że to nie on będzie królem.

  • GośćPolka pisze:

   Żona Harrego sądziła ze zaraz zostanie okrzyknięta królowa. Żadnych manier żadnego wychowania tylko zadania być kimś. Najszczęśliwszy jest jej byly mąż. Nawet nie chce słyszeć sądziła ze zostanie aktorka pierwszoplanowa . Życie ponad stan sława to jest jej marzenie które nie spełniła wcześnie. Osoba b3z kszty honoru gardzaca własną rodzina . Nawet nie szkoda Harrego którego sądzę że jest szantazowany że zabierze mu dzieci . Osoba poniżej zera już niżej nie mogli upaść.

  • Gość jupiter pisze:

   Widzę że nic nie dotarło do łba po tym co chciał przekazać Harry.

  • Gość pisze:

   Harry chciał pokazać jaki jest pokrzywdzony, ale do inteligentnych ludzi dotarło jaki z niego zawistny dupek. Mógł osiągnąć wszystko, wykształcenie, kariere, mogł realizować pasje i mieć jednocześnie więcej wolności od brata. Każde drzwi były dla niego szeroko otwarte, nigdy nie martwił się o pieniądze. A ten narzeka, że brat miał większy pokój i więcej kiełbasek na śniadanie. 40 letni facet w świecie, w którym jest wojna i kryzys ekonomiczny. Matke starcil nie tylko on, ale ludzie którzy nie mieli 1% jego możliwości potrafili zrobić coś sensownego ze swoim życiem.
   Dziwisz się, że nikt nie traktuje go poważnie?

 • Gość margaretki pisze:

  Czyvwh możecie odesłać Haremu wszystkie te odpowiedzi czytelników co sądzą o nim i jego żonce taka krzywda mu się dzieje za grube pieniądze ino z jakiej racji mu za to płacą chce niech sobie zaplaci że swoich za te jego rewelację w których sam siedział i był zadowolony ALE CO SIE NIE ROBI DLA FORSY BIDULA MA ZONKE DZIECI I NIECH SIE MARTWI O NICH !!! BO MA OCZYM .I PISZE JEGO MILOSNE PRZEZYCIA I NIE TYLKO DOBRE TO UBAW JEST TYLKO DLACZEGO KROL CHCE GO ZAPROSIC PO KIEGO GRZYBA NIE WIEMY SAMI ZREZYGNOWALI OPLULI RODZINE WIEC PO KIEGO MAJA ICH ZAPRASZAC NIECH SIE NIE WYGLUPIAJA DOBRZE WILIAM MYSLI ZE TAK CZY TAK IM ZA TO PODZIEKUJE OBSMAROWUJAC ICH W DALSZEJ CZESCI KOMIKSU

 • Gość pisze:

  Ci informatorzy

 • zakłamani pisze:

  Pałac portami trzęsie , bo Harry prawdę ujawnił

  • Gość pisze:

   Harry ujawnił, że jest przyglupem i tchórzem, zawistnym i zazdrosnym o brata oraz mężem histeryczki, nieobytego, flejowatego babska

  • Gośćxxxxx pisze:

   Harry wie bardzo dobrze jak bylo i napisal prawde a ci w palacyku portkami i kieckami trzesa bo boja sie prawdy i ich poczynaniach i aferach , mysleli ze palac majac tak grube mury i sie nic niewyda, wara wam od Megan i Harego

  • Gość pisze:

   Oczywiście, Harry wie, że miał mniejszy pokój i mniej kiełbasek na śniadanie niż brat.
   Problem w tym, że nikt nie traktuje poważnie uprzywilejowanego glupka, który miał nieograniczone możliwości, a nie osiągnął nic. Teraz żonaty z jachtowka obwinia wszystkich o swoje niepowodzenia.
   Podczas rozwodu będzie chlipal, że to ojciec go zmusił do ślubu, a KW podziurawili mu gumki i tylko dlatego zrobił dwa brzydkie bachory:)))

  • Gośćedek pisze:

   oni skoncza w pierdlu za przekrety w fundacji oni sa pazerni i wszystko robia dla kasy

  • Gość pisze:

   Brawo Harry i Megan tak trzymać
   Zocha na kolana i do szmaty tam twoje miejsce

  • Gość pisze:

   Ta zocha to twoja stara , ale przynajmniej wie gdzie jest jej miejsce; tam gdzie i twoje na podłodze wśród innych szmat. Zezowata też dużo czasu spędza na podłodze 😀
   Harry wyjawił, że wylądował psiej misce, a reakcja ludzi była jasna – good for

 • Gość pisze:

  pieprzyć rodzine królewska , żyć dla siebie nie dla innych ,

 • Gość pisze:

  Ostra reakcja? Gdzie , nie znalazlam nic takiego w tekscie. ?!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×