Ostra reakcja rodziny Michalea Jacksona w sprawie pomówień o pedofilie

Michael Jackson był pedofilem?

Michael Jackson był pedofilem?

Bratankowie muzyka chcą 100 milionów odszkodowania

Chociaż od śmierci Michaela Jacksona minęło 7 lat, to wciąż jest o nim głośno. Ostatnio osobisty lekarz Jacksona – Dr Conrad Murray poinformował jakoby muzyk chciał poślubić aktorkę Emme Watson.

Tym razem bratankowie Michaela Jacksona – Taj, TJ i Taryll, złożyli pozew przeciw „Radar Online”, oskarżając portal o zniszczenie wizerunku prywatnego jak i zawodowego i żądają 100 milionów dolarów odszkodowania. Mowa o tajnym raporcie policji który w tym roku został upubliczniony.

Opisane zostały tam szczegóły śledztwa prowadzonego w 2003 roku w sprawie przestępstw pedofilskich zarzucanych MJ. Raport ten został ujawniony w czerwcu 2016 roku – na 7 rocznicę śmierci muzyka. Ogłoszono, że w posiadłości Jacksona znaleźli liczne materiały z dziecięcą pornografią oraz dowody, że Michael Jackson wykorzystywał seksualnie swoich bratanków.

Adwokat bratanków podkreśla, że „Tekst Radar Online” był fałszywy i członkowie zespołu 3T odnieśli szkody zawodowe i prywatne. Również rodzina zmarłego muzyka jest w szoku, twierdzą, że portal w perfidny sposób wykorzystano siódmą rocznicę śmierci artysty.

Szkoda tylko że sam Michael Jackson nie może się już bronić.
Michael Jackson

Michael Jackson


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×