Ostatni list królowej Elżbiety II. Stracili nadzieję, ale dotarł. Ujawniono treść. „Przepłakaliśmy prawie całą noc”

Ostatni list królowej Elżbiety II

Ostatni list królowej Elżbiety II

Ostatni list królowej Elżbiety II właśnie dotarł na adres, na który został wysłany. Co zawierała wiadomość i do kogo był zaadresowany?

Ostatni list zmarłej 8 września królowej Elżbiety II właśnie dotarł do celu. Ujawniono do kogo i co pisała sędziwa monarchini. Co na te temat pisze zagraniczna prasa?

Ostatni list królowej Elżbiety II. Co napisała?

Rano, gdy Australia obudziła się i odkryła, że ​​królowa Elżbieta II nie żyje, Natalie Akers odbyła uroczystą rozmowę ze swoją 8-letnią córką Olivią.

Porozmawiałyśmy o tym, jak to był bardzo smutny dzień i jak królowa zmarła w nocy, a potem powiedziałam: „Nie sądzę, że dostaniemy ten list” – mówi Natalie New Idea.

Każdego dnia przez ponad miesiąc Olivia pojawiała się z pytaniem do swojej mamy, czy dzisiaj może otrzymać specjalną przesyłkę z Pałacu Buckingham. Pod koniec czerwca dziewczynka napisała do Jej Królewskiej Mości, gratulując jej Platynowego Jubileuszu. Wyjaśniła, jak niedawno przebrała się za Królową w strój z Trooping the Color na konkurs na kostiumy, jechała nawet na siodle, aby jeszcze lepiej naśladować królową i załączyła zdjęcia.

Pytała z przerwami: „Mamo, czy jest coś w poczcie?”. To małe miasteczko, więc nasz mały urząd pocztowy wiedział, że go wysłałyśmy – mówi Natalie, mieszkająca w Tallygaroopna w stanie Wiktoria – Kiedy okazało się, że list dotarł powiedziałam tylko: „żartujesz”. Ze wszystkich tych dni, list dotarł właśnie wówczas!

Olivia, która napisała list do królowej

Olivia, która napisała list do królowej

W wytłoczonej kopercie z pieczęcią królowej znajdował się spersonalizowany list z zamku Balmoral datowany na 25 sierpnia 2022 r., podpisany przez Lady-in-Waiting, Annabel Whitehead. Napisała, że ​​królowa była poruszona wiadomością od Olivii i pochwaliła jej wspaniałego kucyka, Lady. Jak można się było spodziewać, młoda fanka rodziny królewskiej była zachwycona.

Byłam podekscytowana i zaskoczona, że ​​dostałam list – mówi Olivia. – To całkiem wyjątkowe. Lubię członków rodziny królewskiej. Oglądam wiele programów z księżniczkami Disneya.

Natalie i jej córka nie były w stanie powstrzymać emocji, gdy w ich ręce trafiła koperta z wiadomością od królowej:

Z jednej strony była radość, że Olivia dostała upragnioną wiadomość, z drugiej smutek, że to ostatni list od królowej. Nie mogłyśmy powstrzymać łez. To była noc pełna wzruszeń – relacjonuje kobieta.

Olivia rozważa teraz napisanie do innych członków rodziny królewskiej, ale mówi, że raczej nie wybierze króla Karola.

Myślałam o napisaniu [do niego, red.], ale nie chcę być niegrzeczna, a niektórzy członkowie rodziny królewskiej są trochę starsi, więc mogę napisać do młodszych.

Czy i tym razem Olivia doczeka się odpowiedzi?


Ostatni list królowej Elżbiety II

Ostatni list królowej Elżbiety II

Olivia, która napisała list do królowej

Olivia, która napisała list do królowej

Olivia, która napisała list do królowej

Olivia, która napisała list do królowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×