Beata Kozidrak skorzystała z usług fryzjerskich uczestnika „Prince Charming”. Uśmiech gwiazdy idealnie opisuje efekt jej metamorfozy

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak skorzystała z usług fryzjerskich uczestnika Prince Charming. Jej metamorfoza robi wrażenie. Jak teraz wygląda piosenkarka?

Beata Kozidrak, w ostatnim czasie nie ma łatwego życia, co jest związane m.in. z zatrzymaniem w czasie jazdy pod wpływem alkoholu. Gwiazda estrady usłyszała już zarzuty. Ona sama przyznała się do winy, publicznie przeprosiła i zadeklarowała, że jest gotowa ponieść konsekwencje tego, co się stało. W oficjalnym oświadczeniu napisała:

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuje tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata.

Incydent z jazdą po alkoholu spowodował, że jego bohaterka utraciła wiele możliwości współpracy. Od jej zachowania odcięła się m.in. Coca-Cola. Firma ogłosiła:

Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu tego roku. Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu.

Taka prasa Kozidrak, z pewnością przyczyni się do tego, że będzie jej coraz trudniej odnaleźć się na nowo w show-biznesie. Nie oznacza to jednak, że gwiazda zupełnie wycofała się z życia. Dalej jest aktywna w przestrzeni medialnej, dba o wygląd i nawet zdecydowała się na spore zmiany w swojej fryzurze. W ostatnim celu odwiedziła bohatera jednego z programów.

Beata Kozidrak w nowej fryzurze. Jak wygląda gwiazda?

Oskar Stańczak, bohater gejowskiego programu randkowego Prince Charming, zamieścił na Instastory zdjęcie z Kozidrak, które zostało wykonane chwilę po odświeżeniu jej fryzury. Piosenkarka najpewniej nieco skróciła włosy i odświeżyła ich kolor. Jej uśmiech idealnie opisuje efekt metamorfozy. Sam Stańczak zna się na rzeczy. Jak przyznaje, fryzjerstwem zajmuje się już dziewięć lat. Obecny wygląd jego nowej klientki można porównać ze starym w naszej galerii. Zachęcamy do jej przejrzenia.

Więcej zdjęć samego Stańczaka można zobaczyć m.in. TUTAJ. 35-letni fryzjer mieszka w Olsztynie. Ciało dobrze umięśnionego homoseksualisty zdobi kilkadziesiąt (lub kilkaset…) tatuaży. Mężczyzna ma wytatuowaną nawet twarz, czoło i głowę. Trzeba jednak przyznać, że liczne malunki wyjątkowo do niego pasują i dopełniają jego look „złego chłopca”.

Fryzjer zawalczył w Prince Charming o serce „księcia”, czyli Jacka Jelonka, modela i architekta. Czy mu się to udało? O tym będzie można się przekonać wraz z zakończeniem pierwszego sezonu programu. Po trzecim odcinku wiemy już, że szansę na podbicie serca przystojnego Jelonka stracił Karol Wiaderny. Tym samym szanse na zwycięstwo Stańczaka mocno wzrosły.


Łukasz Stańczak i Beata Kozidrak. Skrin z InstaStories Stańczaka

Beata Kozidrak – Earth Festival 2021

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×