Nagrał piosenkę do „365 dni. Ten dzień”, a internauci nazwali go polskim Shawnem Mendesem! Kim jest Oskar Cyms? Zaraz będzie o nim głośno

Oskar Cyms

Oskar Cyms

Oskar Cyms to początkujący muzyk. Nagrał utwór My Girl na potrzeby obrazu 365 dni. Ten dzień. Piosenka staje się światowym hitem, a internauci nazywają go polskim Shawnem Mendesem.


Oskar Cyms to młody muzyczny debiutant, pochodzący z małego miasteczka Nowe, leżącego nad Wisłą w województwie kujawsko – pomorskim. Wprawdzie od kilku lat wrzuca do sieci covery znanych artystów i bierze udział w licznych konkursach muzycznych, to szeroka, w pełnym tego słowa znaczeniu, publiczność, może go usłyszeć na całym świecie w hicie Netflixa – w filmie 365 dni. Ten Dzień.

Kim jest Oskar Cyms?

Okazuje się, że zaśpiewana przez niego ballada My Girl staje się międzynarodowym przebojem i jest jednym z najchętniej wyszukiwanych numerów w serwisach sreamingowych na świecie. Jego barwa głosu zachwyciła międzynarodową publiczność, o czym świadczą dziesiątki komentarzy na jego kanale You Tube.

Tylko pierwszej doby, w popularnej aplikacji Shazam jego piosenkę wyszukało ponad 100 tys. osób z całego świata! W drugim dniu tego światowego rankingu Oskar zajmuje już 11 pozycję. Krzywa wzrasta, co zwiastuje TOP3 na świecie w perspektywie kilku najbliższych godzin. Równie imponująco przedstawiają się wyniki w Apple Music czy Spotify.

Na swoim koncie Oskar ma udział m.in. w konkursie Eurowizji Tik Toka, był także finalistą konkursu Talentobranie. W październiku otrzymał nominację do nagrody Samsung Galaxy Awards w kategorii Najlepszy Talent Muzyczny. Już dziś zgromadził liczną grupę fanów swojego talentu; na co dzień bowiem jego wokalne umiejętności ogląda ponad 140 tys. fanów na Tik-Toku oraz blisko 10 tys. na Instagramie. Internauci okrzyknęli go polskim Shawnem Mendesem.

Jak Oskar Cyms trafił z piosenką do 365 dni. Ten dzień?

Kilka miesięcy temu jego talent dostrzegł Dominik Borkowicz z agencji DB4 Management, która pracuje z licznymi gwiazdami rodzimego podwórka. Wśród nich jest Dawid Kwiatkowski, którego Borkowicz zaprosił do współpracy przy płycie Oskara. Ten proces trwa i podczas jednej sesji nagraniowej producenci płyty Patryk Kumór i Dominik Buczkowski (Hotel Torino), pracujący nad oprawą muzyczną do filmu 365 dni zasugerowali zaśpiewanie jednej z piosenek Oskarowi. I tak powstał utwór My Girl.

Oskar Cyms – zagraniczna kariera

Czas pokaże. Na pewno najbliższe tygodnie Oskar spędzi w studiu, tworząc kolejne piosenki, bo w takim nastroju ma być utrzymana jego debiutancka płyta.


Oskar Cyms

Oskar Cyms

Oskar Cyms

Oskar Cyms

Oskar Cyms

Oskar Cyms

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×