Osi Ugonoh przeszła metamorfozę. Fryzurę wybrali jej fani. Teraz można ją pomylić z 13-letnią gwiazdą TVP

Osi Ugonoh

Osi Ugonoh

Osi Ugonoh zmieniła fryzurę. To jej obserwatorzy zadecydowali, jak będzie teraz wyglądać. Ktoś już jednak niedawno przeszedł podobną metamorfozę. Zobaczcie efekt.

Osi Ugonoh urodziła się w 1994 roku w Gdańsku. W Irlandii, gdzie mieszkała i studiowała, zdobyła tytuł Miss Africa. Prawdziwą popularność zyskała w momencie, gdy pojawiła się na castingu do czwartej edycji programu Top Model. To wtedy zdradziła, że jej rodzice pochodzą z Nigerii. Modelka szła przez każdy kolejny etap programu jak burza. Udało jej się dotrzeć do ścisłego finału, w którym okazała się bezkonkurencyjna. Tym samym pokonała Michała Bryzę oraz Martę Sędzicką.

Modelka poza nagrodą pieniężną wygrała również międzynarodowy kontrakt z agencją NEXT, a jej zdjęcie znalazło się na okładce magazynu Glamour. Po jakimś czasie Osi zrezygnowała z kontraktu i podpisała nową umowę z warszawską agencją Chili Models. Pomimo wygranej przyznaje, że ma jeden duży kompleks. Są nim jej stopy, ponieważ z uwagi na fakt, że nosi rozmiar 42, niezwykle trudno jest jej dopasować się do niektórych pokazów.

Poza modelingiem Osi stara się rozwijać karierę w internecie. Założyła kanał na YouTube, na którym dzieli się codziennością, zdradza tajniki szczupłej sylwetki, a także podejmuje różnego rodzaju wyzwania. Równie prężnie poszerza swoje zasięgi na Instagramie. Obecnie jej profil śledzi ponad 300 tysięcy osób. Korzystając ze swojej popularności, modelka postanowiła wydać książkę z przepisami kulinarnymi:

eBook jest odpowiedzą dla ludzi, którzy uwielbiają poznawać nowe smaki, ale jednocześnie chcą jeść zdrowo. Przepisy są proste i nie wymagają sterczenia godzinami przy garach! W ebooku znajdziesz propozycje na śniadanie, obiad, kolacje oraz przekąskę. Znajdziesz również propozycje na dania mięsne i bezmięsne. Przepisy są fuzją smaków z Polski, z Włoch, a nawet z Nigerii. W skrócie, koniec z nudą na talerzu! – zapowiedziała autorka.

Osi Ugonoh przeszła metamorfozę

Za pośrednictwem swoich social mediów Osi poprosiła obserwatorów o pomoc z wyborem fryzury. Gwiazda postanowiła z końcem roku przejść metamorfozę. Zastanawiała się pomiędzy krótkimi a długimi warkoczykami. Fani głosowali, a o wyniku modelka poinformowała wczoraj:

Padło na długie – co prawda bez koralików, ale to można zmienić z czasem. Także dzięki za pomoc.

Ugonoh podzieliła się efektem. Podobną metamorfozę przeszła niedawno tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 – 13-letnia Sara James.

Osi czy Sara? Która według was prezentuje się lepiej w nowej fryzurze?


Osi Ugonoh metamorfoza

Osi Ugonoh metamorfoza

Osi Ugonoh metamorfoza

Osi Ugonoh metamorfoza

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Sara Egwu-James przed wylotem na Eurowizję Junior 2021 we Francji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×