Szukaj

Oscary 2020: Na scenie pojawiła się niezapowiedziana gwiazda. Publiczność oszalała z zachwytu

Eminem wystąpił podczas gali Oscary 2020. Jego występ do ostatnich minut był utrzymywany w tajemnicy. Dla publiczności wykonał jeden ze swoich najbardziej znanych utworów, który przed laty został nagrodzony. Jaki? 
Oscary

Oscary

Eminem wystąpił podczas tegorocznych Oscarów. Jego występ był zaskoczeniem dla zaproszonych gości, którzy ani trochę nie spodziewali się, że uświetni galę. Jak podają zagraniczne media, o jego mini koncercie wiedziało jedynie wąskie grono osób, które nadzorowało próby. Raper w ich trakcie miał Dolby Theatre miał na wyłączność.

Oscary 2020. Eminem na scenie. Jak komentowali jego występ?

Tuż przed pojawieniem się muzyka na scenie, wyróżniono kultowe piosenki filmowe. Dlatego wyświetlono krótkie nagranie złożone z fragmentów różnych filmów, które miało pokazać, w jaki sposób piosenki podnoszą jakość produkcji, w których są prezentowane.

Nagle na scenie pojawił się Eminem, który zaśpiewał utwór Lose Yourself. To kultowa piosenką z filmu 8 Mila, która zdobyła Oscara za najlepszą w 2003 r. W utworze pojawia się mnóstwo przekleństw, na potrzeby ceremonii został nieco ocenzurowany.

Niespodziankę można uznać za udaną, ponieważ reakcja widowni była bardzo pozytywna. Chociaż piosenka ma prawie 20 lat, wraz z raperem wykonywało ją mnóstwo osób. Wszyscy od Brada Pitta i Leonardo DiCaprio po Billie Eilish i Anthony’ego Ramosa bili raperowi brawa na stojąco. Jedyną osobą, która nie wyglądała na zachwyconą był Martin Scorsese.

To nie przypadek, że Eminem pojawił się podczas gali. Kiedy przed laty dostał Oscara, nie mógł odebrać go osobiście. Na występ artysty Dolby Theatre musiało poczekać kilkanaście lat:

Dziękuję za zaproszenie Akademii. Przepraszam, że dotarłem tutaj 18 lat później.

Eminem (znany również jako Marshall Mathers) w ostatnich latach zdążył już zasłynąć z muzycznych niespodzianek: jego dwa ostatnie albumy, Music to Be Murders By z ubiegłego miesiąca i Kamikaze z 2018 roku były albumami niezapowiedzianymi, z kolei w roku 2017 muzyk zniesławił prezydenta Donalda Trumpa w piosence The Storm, która była emitowana podczas ceremonii BET Awards.


Eminem - Oscary 2020

Eminem - Oscary 2020

Eminem - Oscary 2020

Eminem - Oscary 2020

Eminem

Eminem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×