Szukaj

Oscary 2020: Bradley Cooper ze swoją eks spotkał się na gali. To ich pierwsze wspólne zdjęcia od lat

Bradley Cooper pojawił się podczas ceremonii wręczenia Oscarów 2020. Na uroczystej gali spotkał swoją dawną miłość. Kogo i jak na siebie zareagowali?
Bradley Cooper - Oscary 2020

Bradley Cooper - Oscary 2020

Bradley Cooper dwa lata temu wyreżyserował Narodziny gwiazdy i wcielił się w jedną z głównych ról. U jego boku pojawiła się Lady Gaga. Postacie, które odgrywali, zakochały się w sobie. Wiele osób miało nadzieję, że uczucie między filmowymi bohaterami przeniesie się do prawdziwego życia.

W kolorowej prasie zaczęły się pojawiać plotki o ich romansie. Podsycał je fakt, że Irina Shayk, partnerka Coopera, wyprowadziła się od niego. Kiedy wiele osób myślało, że aktor i piosenkarka przestaną się wreszcie ukrywać, oficjalnie zaczęli mówić o swojej relacji ujawniając, że tak naprawdę nigdy nie istniała:

Stworzyliśmy historię miłosną. Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Ciężko nad tym pracowaliśmy, wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie – wyjaśniła Gaga.

Oscary 2020: Bradley Cooper spotyka swoją byłą partnerkę

Piosenkarka odnalazła miłość w ramionach przystojnego mężczyzny, z którym ostatnio nie szczędziła sobie czułości. Bradley z kolei co jakiś czas widywany jest w towarzystwie innej partnerki, z każdą łączyć ma go tak samo silne uczucie. Mężczyzna oficjalnie nie potwierdził żadnej z relacji, prawdopodobnie więc na razie skupia się na wychowywaniu córki, a także realizowaniu się zawodowo.

Bradley regularnie bierze udział w branżowych imprezach, ważnych w świecie filmu. Do takich z pewnością należała ceremonia wręczenia Oscarów 2020, która do Dolby Theatre w Hollywood przyciągnęła największe światowe gwiazdy. Wśród nich nie mogło zabraknąć Coopera, który podczas wydarzenia spotkał byłą partnerkę, z którą pokusił się o chwilę rozmowy.

Mowa o Renee Zellweger, z którą Cooper poznał się w 2009 roku. Chociaż wróżono im wieloletnią miłość, ta skończyła się dwa lata później, w 2011 roku. Pomimo rozstania, po zdjęciach, które zrobiono im wspólnie po długim czasie widać, że aktorów łączą przyjacielskie relacje. W czasie krótkiej rozmowy nie tylko nie zabrakło uśmiechów, ale także wymiany wzajemnych uprzejmości.

Zobacz także: Oscary 2020: Kto wygrał? Czy „Boże ciało” dostało nagrodę? Oficjalna lista zwycięzców


Renee Zellweger – Oscary 2020, kreacja: Armani Prive

Renee Zellweger – Oscary 2020, kreacja: Armani Prive

Bradley Cooper - Oscary 2020

Bradley Cooper - Oscary 2020

Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×