Szukaj

Oscary 2020: Brad Pitt za kulisami spotkał wyjątkową osobę. To ona pomogła mu w najtrudniejszym czasie

Brad Pitt - Oscary 2020

Brad Pitt - Oscary 2020

Oscary 2020 za nami. Podczas ceremonii wręczenia nagród na scenie pojawiła się cała plejada gwiazd. Większość z nich zna się bardzo dobrze, mają nawet ze sobą przyjacielskie relacje. Fotoreporterzy przyłapali Brada Pitta i Bradley'a Coopera na małej, wspólnej pogawędce. O czym rozmawiali?

Brad Pitt podczas Oscarów 2020 odebrał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w filmie Pewnego razu… w Hollywood. Wygłosił przemówienie, w którym podziękował za nagrodę i przyznał, że przyszła pora, by zniknąć na chwilę i wrócić do robienia innych rzeczy.

Widać było, że statuetka sprawiła mu wiele satysfakcji i czuł się naprawdę doceniony. Wspomniał również o Leonardo DiCaprio, który razem z nim występował w filmie. Na widowni był także wieloletni przyjaciel Brada, Bradley Cooper i to z nim został przyłapany na pogawędce poza kamerami.

Oscary 2020: Brad Pitt i Bradley Cooper. O czym rozmawiali?

Brad Pitt i Bradley Cooper zostali przyłapani na pogawędce podczas Oscarów 2020. Miało to miejsce po tym, jak Brad został wyróżniony i otrzymał statuetkę. Aktorzy są przyjaciółmi od dawna i mogą na siebie liczyć nawet w ciężkich momentach. Pitt nie raz wspominał o tym, że Cooper jest dla niego wielkim oparciem.

Podczas ostatniej gali National Awards of Review Annual Awards padły słowa podziękowania w stronę przyjaciela. To dzięki niemu Brad wyszedł z kłopotów, które miał w związku z nadużywaniem alkoholu.

Stałem się trzeźwy z powodu tego faceta. I od tamtej pory każdy dzień jest szczęśliwszy. Kocham cię i dziękuję – powiedział Brad, pokazując kciuk w górę Cooperowi.

Zobacz także: Oscary 2020: Bradley Cooper ze swoją eks spotkał się na gali. To ich pierwsze wspólne zdjęcia od dawna


Bradley Cooper i Brad Pitt podczas AFI Awards

Bradley Cooper i Brad Pitt podczas AFI Awards

Brad Pitt - Oscary 2020

Brad Pitt - Oscary 2020

Bradley Cooper - Oscary 2020

Bradley Cooper - Oscary 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×