Borys Szyc szaleje z gwiazdami na czerwonym dywanie! Jego zdjęcia przejdą do historii!

Borys Szyc

Borys Szyc

Oscary 2019: Borys Szyc z gwiazdami Hollywood na czerwonym dywanie

Borys Szyc wyjechał do Los Angeles na Oscary 2019. Aktor przygotował obszerną relację dla fanów, któą zamieścił na swoim InstaStory. Pochwalił się też zdjęciami z gwiazdami Hollywood. Z kim udało mu się sfotografować?

Oscry 2019 oficjalnie zakończone i jest to dla Polski słodko-gorzki moment. Zimna Wojna, która nominowana była w kategoriach najlepsze zdjęcia, najlepsza reżyseria i najlepszy film nieanglojęzyczny przegrała z Romą, która zgarnęła nam sprzed nosa wszystkie trzy statuetki. Na osłodę, nagrodę otrzymał Ludwig Goransson, kompozytor muzyki do filmu Black Panther, który jest w połowie Polakiem. Jeśli kogoś brak powodzenia na gali bardzo zasmucił, na poprawę humoru powinien zajrzeć na InstaStory należące do Borysa Szyca.

Borys, razem z Joanną KuligPawłem PawlikowskimTomaszem Kotem wyjechał na Oscary by osobiście wziąć udział w rozdaniu nagród i przekonać się, czy Zimnej Wojnie uda się wygrać. Nim jednak zasiadł w wygodnym fotelu, specjalnie dla fanów prowadził bardzo barwną relację z czerwonego dywanu! Na jego nagraniach i zdjęciach mogliśmy zobaczyć jak dokładnie wyglądają legendarne czerwone oscarowe dywany, co dzieje się za kulisami i jak wyglądają gwiazdy przed pozowaniem do zdjęć. Aktorowi udało się również zrobić parę selfie, które staną się legendarne! Pozował między innymi z Ramim MalekiemBradleyem Cooperem czy Queen Latifah!

Jak wyglądały Oscary „od kuchni” okiem Borysa?

Zobaczcie w galerii! 😉

Oscary 2019: Na after party Eltona Johna więcej gwiazd niż na czerwonym dywanie! Christina Ricci, Caitlyn Jenner, Paris Hilton, Katheryn Winnick, Heidi Klum, Nicole Scherzinger

Oscary 2019: Znamy zwycięzców! Sprawdź, kto wygrał w poszczególnych kategoriach

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!


Borys Szyc i Rami Malek - Oscary 2019

Borys Szyc i Rami Malek - Oscary 2019

Borys Szyc i Queen Latifah - Oscary 2019

Borys Szyc i Queen Latifah - Oscary 2019

Borys Szyc i Bradley Cooper - Oscary 2019

Borys Szyc i Bradley Cooper - Oscary 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×