Oscary 2018: Co zjedzą gwiazdy po wielkiej gali? Legendarny szef kuchni Wolfgang Puck zdradza apetyczne sekrety oscarowego menu! [WIDEO]

Oscar 2018 menu gwiazd

Oscar 2018 menu gwiazd

Oscary 2018: Co zjedzą gwiazdy? Znamy menu

Oscary 2018 zbliżają się wielkimi krokami. Od jubileuszowej, 90. gali rozdania najważniejszych nagród w świecie filmowym dzieli nas zaledwie dzień, a emocje zaczynają sięgać zenitu. Oscary to jednak nie tylko piękne kreacje, ważne nazwiska i splendor. To również obłędne jedzenie, przygotowywane z niezwykłą pieczołowitością przez najlepszych kucharzy. Legendarne rozdanie nagród to również legendarne after-party, a na nim stoły uginające się od niebiańskich potraw.

Szef kuchni zajmujący się tą niezwykle ważną i delikatną kwestią, Wolfgang Puck, opowiedział o sekretach skrywających się za oscarowym menu:

Mamy tak wiele specjalności i nowych rzeczy w tym roku. Na przykład wołowina Miyazaki Wagyu. Możecie tu zobaczyć najpiękniejszą wołowinę. Mamy też trochę tradycyjnych potraw jak nasz kurczak w cieście, który nadal jest bardzo popularny. Musze go robić co roku. Dodatkowo nasz makaron z serem i czarnymi truflami, też muszę go robić co roku. Zrobimy też nasze Oscary z wędzonym łososiem, miniburgery czy pizze Spago. Gdybym ich nie zrobił, ludzie kazaliby pójść do Spago i je przynieść. Naprawdę lubią komfortowe jedzenie. Musimy jednak zawsze pokazać coś nowego.

To wszystko brzmi naprawdę wspaniale, ale prawdziwą perłą w menu przygotowanym na Oscary 2018 jest deser. To właśnie on będzie nowością wspomnianą przez Wolfganga:

W tym roku mamy coś, czego jeszcze nie było. To nasza rubinowa czekolada. Bedzie miała swoją światową premierę. Po raz pierwszy od 80 lat pojawia się coś nowego w świecie czekolady. Ziarna kakaowca w tej pochodzą z Ameryki Południowej, głównie z Brazylii. Mieszamy ją z masłem kakaowym i otrzymujemy czekoladę o rubinowej barwie, która ma lekko cytrynowy posmak. Dodatkowo pojawiają się nuty malinowe. Robimy z tego mus czekoladowy i wypełniamy nim nasze złote globy. z cukru To fantastyczny deser, lekki i smaczny.

Podczas gdy wy marzycie o rubinowej czekoladzie, Pack podsumował ilość produktów, które zostały zamówione tylko na ten jeden wieczór:

Będzie tu mnóstwo jedzenia. Mamy ponad 450 kilogramów wołowiny, 13 kilogramów czarnych trufli, 18 kilogramów kawioru, 30 całych tuńczyków, 800 homarów. To naprawdę mnóstwo jedzenia!

Przyznajcie, robi wrażenie!

Oscary 2018: Po latach dojdzie do konfrontacji Angeliny Jolie z Jennifer Aniston?! Szykuje się pikantne spotkanie twarzą w twarz!

Oscary 2018: Kinga Rusin przegoniła nawet Angelinę Jolie! Już zaliczyła zdjęcie na ściance! Jej kreacja to prawdziwa perełka

Kinga Rusin wyjawia pilnie strzeżone kulisy Oscarów 2018! Nie zabrakło również zdjęcia ze ścianki! [WIDEO]


Oscary 2018 - menu na after-party po gali

Oscary 2018 - menu na after-party po gali

Oscary 2018 - menu na after-party po gali

Oscary 2018 - menu na after-party po gali

Oscary 2018 - menu na after-party po gali

Oscary 2018 - menu na after-party po gali

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×