Szukaj

Oscary 2017: oto najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie: Jessica Biel i Justin Timberlake, John Legend z żoną, Pharrell Williams z ukochaną…

Oscary 2017: najpiękniejsze pary

Oscary 2017: wszystkie pary na czerwonym dywanie

Gala rozdania najważniejszych nagród filmowych na świecie co roku przyciąga miliony widzów. Oscary 2017, bo o nich mowa, to najbardziej znana impreza. Na czerwonym dywanie błyszczała plejada gwiazd. Każda z nich zaprezentowała się w wyjątkowej stylizacji.

Zobacz: Oscary 2017 – najpiękniejsze kreacje: Emma Stone, Meryl Streep, Dakota Johnson, Jessica Biel, Justin Timberlake [DUŻO ZDJĘĆ]  

Nie tylko nominowani, ale też wielu gości przybyło na rozdanie Oscarów 2017. Widzowie podziwiali też sporo par. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Uwagę przyciągnęli zwłaszcza Jessica BielJustin Timberlake oraz znany z sagi o GreyuJamie Dornan i Amelia Warner. Po raz pierwszy od dawna na czerwonym dywanie pojawili się świeżo upieczeni rodzice trojaczków: Pharrell Williams oraz Helen Lasichanh. Na ściance pozowali też Sting i Trudie Styler.

Zobaczcie wszystkie piękne pary, jakie pojawiły się gali rozdania Oscarów 2017.

Zobacz: Oscary 2017: Jessica Biel i Justin Timberlake najlepiej ubraną parą wieczoru. Jej kreacja zapiera dech w piersiach!

Jessica Biel (kreacja: Kaufman Franco) i Justin Timberlake - Oscary 2017

Jessica Biel (kreacja: Kaufman Franco) i Justin Timberlake – Oscary 2017

Jamie Dornan i Amelia Warner - Oscary 2017

Jamie Dornan i Amelia Warner – Oscary 2017


Który film zgarnie najwięcej Oscarów 2017?

×