Syn Magdy Gessler zamierza konkurować z matką?! Najsłynniejsza polska restauratorka ma się czego obawiać?

Syn Magdy Gessler współwłaścicielem restauracji

Tadeusz Müller został współwłaścicielem restauracji w Warszawie

Najsłynniejsza polska restauratorka, Magda Gessler ma dwójkę dzieci. Lara Gessler była na świeczniku na początku września 2017, kiedy to poślubiła swojego wieloletniego partnera. Natomiast tym razem na salonach pierwsze kroki zaczął stawiać syn Magdy, Tadeusz Müller.

Jak czytamy na łamach magazynu Party, 34-letni Tadeusz Müller został współwłaścicielem warszawskiej restauracji Orzo. Zanim jednak to się stało, chłopak zyskał doświadczenie przy tworzeniu takich lokali jak Aioli oraz Momu. Dodatkowo Tadeusz pomagał mamie przy prowadzeniu jej restauracji. Czy syn postanowił wykorzystać zdobytą praktykę i zamierza stworzyć konkurencję dla matki i siostry?

Lara i Tadeusz wspierają się, ale są też ambitni i chcą się spełniać zawodowo. Magdzie się to bardzo podoba! – zdradziła znajoma restauratorki.

Magda Gessler oprócz prowadzenia restauracji, ma w planach  realizację kolejnego, 17. sezonu Kuchennych rewolucji. Ponadto 5 listopada w Food Network będzie miał premierę nowy program z gwiazdą TVN w roli głównej Sexy kuchnia, gdzie Magda zdradzi swoje tajemnicze przepisy.

https://jastrzabpost.pl/newsy/magda-gessler-polsat-program-film_549454.html

Magda Gessler świętuje urodziny w Australii! Pochwaliła się prezentami. Są też życzenia od syna Tadeusza

Magda Gessler uczy gotowania Krzysztofa Gojdzia. Doktor gwiazd wyznaje: “Po raz pierwszy od wielu lat poszedłem do sklepu” [WIDEO]

 

 


Tadeusz Muller zdjęcia

Tadeusz Muller zdjęcia

Tadeusz Muller to syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller to syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller Wikipedia syn Gessler

Tadeusz Muller Wikipedia syn Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×