Orly 2021. Danuta Stenka nie miała sobie równych na czerwonym dywanie. Wyglądała przepięknie

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Orły 2021: na czerwonym dywanie pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich najjaśniej błyszczała Danuta Stenka, która nie tylko zachwyciła finezyjną fryzurą, ale i piękną kreacją. Zobacz.

Już po raz 23. odbyła się gala wręczenia Orłów – jednych z najważniejszych nagród w polskiej branży filmowej. Tegoroczna gala odbyła się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, którą poprowadziła Grażyna Torbicka. Wydarzenie po raz piąty transmituje telewizja Canal+.

Uroczystą galę poprowadziła Grażyna Torbicka, a z twórcami nominowanych produkcji rozmawiał Błażej Hrapkowicz oraz Karolina Korwin-Piotrowska.

Orły 2021. Kreacje gwiazd na ceremonii: Różczka, Stenka, Wendzikowska, Żmuda-Trzebiatowska

Orły 2021: Danuta Stenka zachwyciła kreacją

Danuta Stenka debiutowała w 1984 roku na scenie Teatru Współczesnego w Szczecinie. Jej talent został szybko dostrzeżony i niedługo po tym otrzymała propozycję gry w Teatrze Nowym w Poznaniu oraz warszawskich teatrach: Dramatycznym, Narodowym i Rozmaitości. Cztery lata później otrzymała propozycję występowania w Teatrze Telewizji.

Na szklanym ekranie zadebiutowała w 1990 roku rolą Elżbiety w filmie Rozmowy o miłości. Z biegiem czasu zaczęła rozwijać skrzydła i stała się jedną z najpopularniejszych aktorek polskiego show-biznesu. Za jej największe osiągnięcie uważa się występy w kinowych hitach: Pragnienie miłościNigdy w życiu!KatyńNad życie oraz serialach Boża podszewkaLekarze czy Nieobecni. Gwiazda realizuje się również w dubbingu – to ona podkładała głos Białej Czarownicy z serii filmów Opowieści z Narnii czy Galadrieli z trylogii Hobbit.

Stenka ma na swoim koncie kilka nagród, w tym pięć Złotych Kaczek, dwa Orły oraz Złoty Mikrofon. Podczas tegorocznej galii Orłów została nominowana w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola kobieca w filmie Sala samobójców. Hejter.

Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w olśniewającym białym garniturze, który podkreślił jej smukłą sylwetkę oraz optycznie wydłużył nogi. Gwiazda zarzuciła na ramiona marynarkę, pod którą miała cienką bluzkę z głębokim dekoltem. Stylizację uzupełniła srebrną kopertówką, długimi kolczykami oraz kremowymi szpilkami z czubem.

59-latka zachwyciła odmienioną fryzurą. Stenka postawiła na modne w ostatnim sezonie krótkie cięcie, które dodało jej charakteru. Zaczesana do góry grzywka odsłoniła czoło. Uczesanie idealnie komponowało się z delikatnym makijażem, który podkreślił urodę Danuty.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.


Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×