Szukaj

Orlando Bloom pochwalił się córeczką w telewizji. Daisy ma tak samo śliczne oczka jak Katy Perry

Katy Perry, Orlando Bloom

Katy Perry, Orlando Bloom

Jak wygląda córka Katy Perry i Orlando Blooma? Aktor pochwalił się Daisy w programie Ellen DeGeneres.

Katy Perry przez długi czas nie dzieliła się z fanami informacją o tym, że spodziewa się dziecka. Dopiero gdy jej ciąża wkroczyła w bezpieczny etap, poinformowała o niej fanów. Piosenkarka i jej partner, Orlando Bloom, z niecierpliwością oczekiwali przyjścia na świat pociechy. Pod koniec sierpnia poinformowali za pomocą social mediów o tym, że mała Daisy Dove Bloom jest już na świecie.

Jak wygląda córka Katy Perry i Orlando Blooma?

Tysiące osób wyczekuje pierwszego zdjęcia twarzy Daisy, jednak sławna para skrzętnie ukrywa córeczkę przed światem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ coraz więcej artystów decyduje się na ten krok, aby w przyszłości dziecko samo zadecydowało, czy chce wkroczyć w świat show-biznesu za sprawą znanych rodziców.

Szczęśliwy Orlando zdecydował się wziąć udział w wirtualnym wywiadzie w programie The Ellen DeGeneres Show. Opowiedział, jak obecnie wygląda życie pary oraz wyjawił, jaka jest mała Daisy Dove Bloom. Cała rozmowa okraszona była dużą porcją śmiechu. Widać, że ojcostwo napawa aktora dobrą energią i humorem.

View this post on Instagram

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Na pytanie o to, jaka jest mała Daisy, odpowiedział:

Kiedy Katy przyszła po raz pierwszy, pomyślałem: „Och! To ja! To moja mini wersja!”. Po chwili odkryłem, że wygląda trochę jak moja mama. Wtedy jednak zauważyłem, że ma taki sam kolor oczu, jak Katy. Trochę się w tym pogubiłem, ponieważ Katy karmi piersią moją mniejszą wersję, która jest łudząco podobna do mojej mamy. Pomyślałem, do kogo będzie podobna później?

Aktor przyznał, że niemowlę jest bardzo grzeczne:

Śpi całą noc. Obecnie osiągnęła odpowiednią dla jej wieku wagę i śpi od 21 do 6-7 rano.

Orlando Bloom posiada syna, Flynna, z poprzedniego związku z Mirandą Kerr. Chłopiec ma 9 lat i świetnie odnajduje się w roli starszego brata. Choć ma już młodszych braci, teraz doczekał się siostrzyczki. Aktor w trakcie wywiadu nie zapomniał również wspomnieć o nim:

Flynn po raz pierwszy ma siostrę. Jest bardzo dobrze zorientowany w małych dzieciach. Jest najlepszy i wspaniały.

Ciepło, z jakim Bloom wypowiada się o swoich dzieciach, napawa wszystkich dobrą energią. W roli ojca odnajduje się wspaniale, a miłość, jaką obdarza swoje pociechy, jest widoczna gołym okiem. Nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością wyczekiwać zdjęcia Daisy, która kolor oczu odziedziczyła po mamie.


Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczeni

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczeni

Katy Perry

Katy Perry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×