Niesamowite zdjęcie Orlando Blooma z Katy Perry i pierwszym synem. Pierwszy raz widzimy ich razem. I to na takim ujęciu

Orlando Bloom i Katy Perry

Orlando Bloom i Katy Perry

Orlando Bloom podzielił się ujęciem z rodzinnego spaceru. Na kadrze widać jego syna z pierwszego małżeństwa z supermodelką, Mirandą Kerr.

Katy Perry i Orlando Bloom są jedną z najpopularniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Oboje mają za sobą związki, które były szeroko komentowane w mediach na całym świecie. Piosenkarka była żoną Russella Branda, a aktor przez wiele lat był związany z modelką Mirandą Kerr. Owocem ich związku jest urodzony w 2011 roku syn, Flynn.

Obecnie Katy Perry i Orlando Bloom tworzą szczęśliwą rodzinę patchworkową, w czym wspiera ich była żona aktora, Miranda Kerr. Światowej sławy modelka nie ogranicza nowej narzeczonej swojego eksmęża kontaktu z synem. Na profilu instagramowym gwiazdy Piratów z Karaibów pojawiło się zdjęcie, które jest tego najlepszym dowodem.

Orlando Bloom podzielił się rodzinnym zdjęciem

Orlando niedawno cieszył się ze spaceru z narzeczoną Katy Perry i swoim 10-letnim synem Christopherem Flynnem. Podzielił się słodkim rodzinnym zdjęciem ich trojga. Widać tylko ich plecy, kiedy idą za rękę. Kadr podpisał:

Rodzina, miłość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)

Flynn jest owocem związku Blooma z byłą żoną Mirandą Kerr.

Czuję się tak szczęśliwa, że Orlando znalazł kogoś, kto go uszczęśliwia, ponieważ koniec końców dla Flynna to, że ma szczęśliwego ojca i szczęśliwą matkę, to najważniejsza rzecz – powiedziała Kerr redaktorce WSJ Magazine Kristinie O’Neill w zeszłym miesiącu.

Podkreśliła, że dobro syna jest dla niej najważniejsze.

Flynn zawsze był dla mnie priorytetem i upewniałam się, żeby czuł się bezpiecznie i czuł się, no wiesz, komfortowo – dodała Kerr – Po prostu stawiam jego potrzeby na pierwszym miejscu, np. „Czy to jest w najlepszym interesie Flynna”, bez względu na to, co zrobiliśmy.

Supermodelka również aprobuje przyszłą macochę Flynna.

Na szczęście dla mnie absolutnie uwielbiam Katy. Czuję się tak szczęśliwa, że ​​Orlando ją ma, tak jak jestem bardzo wdzięczna, że ​​znalazłam mojego męża nieco ponad rok po rozstaniu się z Orlando – podsumowała.

To godne podziwu, że Orlando i Miranda rozstali się z tak wielką klasą, a dobro ich syna jest dla niech na pierwszym miejscu.


Orlando Bloom i Katy Perry z synem aktora

Orlando Bloom i Katy Perry z synem aktora

Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Orlando Bloom z synem

Orlando Bloom z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×