Meghan Markle podpadła Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey. Nie mogą uwierzyć w to, co im zrobiła

Meghan Markle, Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres

Meghan Markle, Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres

Oprah Winfrey i Ellen DeGeneres mają żal do Meghan Markle. Co się stało? Jakie doniesienia płyną zza oceanu?

Jeśli chodzi o talk-show, to nie będzie to nadużyciem, jeśli się stwierdzi, że nie ma większego prestiżu niż pojawienie się na kanapach u Oprah Winfrey i Ellen DeGeneres. A teraz, gdy Meghan Markle odhaczyła obie na swojej liście, jest gotowa zrobić kolejny krok – chce stworzyć własny program, który zdmuchnie całą konkurencję, włącznie z wymienionymi gwiazdami formatu.

Obie dziennikarki nie ukrywają, że mają żal do Meghan, że je wykorzystała. Co donosi zagraniczna prasa?

O co Oprah i Ellen mają żal do Meghan Markle?

Meghan Markle ma pomysł na siebie. Od początku udowadnia, że odejście od rodziny królewskiej i zamieszkanie w Stanach Zjednoczonych, to były przemyślane kroki. Teraz zdradza kolejny plan:

Prowadzenie własnego programu byłoby idealnym narzędziem do forsowania osobistych poglądów i spraw. Uwielbia pomysł powrotu do telewizji, ale tym razem z jej imieniem w czołówce.

Według brytyjskiego magazynu Heat Meghan wybrała już roboczy tytuł dla swojego talk-show – Tea with Duchess Meghan. Pomimo wezwań do pozbawienia Sussexów królewskich tytułów, Markle podobno wierzy, że ma pełne prawo do dalszego ich używania, biorąc pod uwagę cały ból, przez który przeszła ona i Harry.

Znawcy sugerują, że kontrowersyjny występ Meghan w zeszłym miesiącu w The Ellen DeGeneres Show można wytłumaczyć jej projektami dotyczącymi pracy sposobu Ellen. Chociaż program DeGeneres jest trochę tandetny i chwilami zabawny, to jednak wielkim nazwiskom, które się u niej pojawiają, gospodyni lubi zadać twarde pytanie, czego nie zrobiła z Markle.

Meghan jest postrzegana jako ta, która wykorzystuje Ellen do zrobienia kroku do własnego programu.

Tymczasem Oprah Winfrey ma być dotknięta z powodu wielu kontrowersji, które Harry i Meghan wywołali podczas ich marcowego wywiadu. Szanowana prowadząca talk-show obawia się, że obniżyło to jej wiarygodność i nie jest zachwycona, że ​​Markle wchodzi na jej teren.

Meghan mogłaby zostać jej rywalką. Oprah z pewnością czułaby się wykorzystana, gdyby tak się stało. Nie wyobrażam sobie, żeby mogła długo to wytrzymać.

Czy Meghan planuje własne talk-show i czy znalazłby się w roli gospodyni? Tego nie wiadomo na pewno, ale w Ellen DeGeneres i Oprah Winfery Markle nie znajdzie już oparcia, jeśli potwierdza się doniesienia tabloidów.


TVN24 wyemitowało wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey

TVN24 wyemitowało wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey

Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey

Komentarze

 • Gość pisze:

  Stek zmyślonych bzdur, ale dla piszącej artykuł nie ma znaczenia, byleby zle o Meghan. Zacznijcie w końcu pisać prawdę i przestańcie traktować ludzi jak głupków.

 • dobra jest pisze:

  Świeżynka aferynka… i będzie miliardowa oglądalność. No, ma kobieta łeb na karku 😉

 • Gość pisze:

  Myślę, że Meghan nic w swoim życiu nie robiła bez powodu, zawsze wykonuje swój plan przy „pomocy” wyżej postawionych osób, które może wykorzystać.

  • Gość pisze:

   Ok, ambitna kobieta, pracuję, studiuje, dzięki pracowitości i determinacji zarabia kilka mln, a potem zakochuje się w na zabój książę – i to ma być ten „cwany” plan?
   To czym było podporządkowanie całego życia Mideltonów osadzeniem W której z córek w książęcym łożu, i poniżającym drepataniem za celem przez 10 lat. W sumie teraz dalej drepcze, za uznaniem, za byciem ważną.
   A to sie nigdy nie stanie

 • Gość pisze:

  co za brednie, ludziom się nudzi

 • Gość pisze:

  A Meghan o tym wie?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×