Szukaj

Oprah Winfery pochwaliła się prezentem świątecznym od Meghan. Miliarderka jest zachwycona gestem księżnej

Oprah Winfrey i Meghan Markle

Oprah Winfrey i Meghan Markle

Oprah Winfery ujawniła, że już otrzymała prezent od Meghan Markle. Świąteczna niespodzianka sprawiła jej ogromną radość. Co znalazła w koszu?

Nie od dziś wiadomo, że Oprah Winfrey jest bliską przyjaciółką pary królewskiej. Dowodem może być fakt, że wraz z dziennikarką telewizyjną, Gayle King, która również jest blisko Harry’ego i Meghan, pojawiły się na ślubie książęcej pary, który odbył się w maju, 2018 roku.

Obecnie zostały także sąsiadkami. Markle i jej mąż przeprowadzili się w tym roku do Montecito, a Oprah mieszka niedaleko. Legenda amerykańskiej telewizji właśnie pochwaliła się prezentem, jaki otrzymała od mamy Archiego.

Jaki prezent dostała Oprah od Meghan?

Oprah Winfrey opublikowała na Instagramie filmik, w którym dziękuje tajemniczej sąsiadce, nazywając ją tylko „M”, za podarowanie jej świątecznego kosza pełnego mieszanek latte. Fani spekulują, że tajemniczym darczyńcą jest Meghan Markle, która mieszka niedaleko dziennikarki w Kalifornii

66-letnia supergwiazda telewizji pokazała, jak rozpakowuje produkty. Chociaż nie wymieniła nazwiska wprost, wrzuciła wskazówkę dotyczącą tożsamości, pisząc: „Tak, to M” i dodając emotikonę z koroną.

 

W pierwszy dzień Świąt sąsiadka „M” przysłała mi… kosz pyszności! (Tak, że M👑) Mój nowy ulubiony napój rano i wieczorem. Chciałbym mieć @clevrblends wcześniej, bo dodałbym go do mojej listy ulubionych rzeczy – napisała gwiazda.

W filmie Oprah pokazuje, jak była członkini rodziny królewskiej pokazała jej, jak przygotować nowe, spienione napoje latte w domu. Winfery zalicza Meghan i Harry’ego do swoich sąsiadów po tym, jak członkowie rodziny królewskiej przenieśli się do rozległej rezydencji niedaleko niej w Montecito w Santa Barbara. Internauci nie mają wątpliwości, że gwiazda telewizji ma na myśli Markle, kiedy opowiada o koszu pyszności.

  • Na pewno to od Meghan.
  • Meghan zrobiła miłą niespodziankę, to z pewnością ona.
  • Któż inny mógłby to być, jest korona, to Meghan.

Prezent niewątpliwie sprawił jej wiele radości. Z nieukrywaną przyjemnością pisze o odkryciu mieszanek. Pewnie jeszcze nie raz usłyszymy o miłych sąsiedzkich gestach między paniami.


Meghan Markle w CNN

Meghan Markle w CNN

Meghan Markle i książę Harry pokazali mieszkanie

Meghan Markle i książę Harry pokazali mieszkanie

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×