Pałac ostro reaguje ws. Meghan i Harry’ego. Wszystko ma związek z pogrzebem królowej i ich najnowszym pomysłem

Elżbieta, Harry i Meghan

Elżbieta, Harry i Meghan

Meghan i Harry nie przestają dostarczać emocji rodzinie królewskiej. Najnowsze doniesienia tabloidu wskazują na wiszący w powietrzu skandal.

Meghan i Harry od ponad dwóch lat nie są czynnymi zawodowo członkami rodziny królewskiej. Wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych i tam teraz prowadzą życie. Książęca para w marcu 2021 roku zdecydowała się udzielić wywiadu Oprah Winfrey, w którym opowiedzieli między innymi o skandalicznym traktowaniu przez pałac i jego otoczenie. Markle przyznała wówczas, że presja życia na dworze doprowadziła ją do myśli samobójczych.

Powiedziałam im, że muszę gdzieś się zgłosić, aby uzyskać pomoc. Powiedzieli mi, że nie mogę. Opisujesz, że jesteś uwięziona i nie możesz uzyskać pomocy, mimo że jesteś na skraju samobójstwa – to właśnie usłyszałam. Taka jest prawda. Dzielę się tym, ponieważ jest tak wielu ludzi, którzy boją się zgłosić, że potrzebują pomocy. Wiem, jak trudno jest o tym mówić – wyznała Markle.

Podczas wywiadu wyszło również na jaw, że jeden z członków rodziny królewskiej zastanawiał się, jakiego koloru skóry będzie syn Harry’ego i Meghan – ArchieMałżonkowie nie oszczędzili bliskich księcia. Rozmowa spowodowała, że rysa pomiędzy nim a bratem i ojcem się pogłębiła.

Po śmierci królowej Elżbiety II pojawiła się szansa na pojednanie, ale jest obawa, że ponowy wywiad z Oprah, może znowu wszystko przekreślić.

Oprah Winfery ma plan na kolejny wywiad z Meghan i Harrym

Plotka głosi, że Oprah Winfrey zdążyła już umówić się na kolejny wywiad z Sussexami. Tym razem na temat ich doświadczeń z pogrzebu królowej – ale informatorzy New Idea twierdzą, że pałac postanowił powstrzymać ten pomysł.

Jest sprzeciw wobec wszystkich mediów, aby mówić o przeżyciach rodziny z czasu żałoby, a Oprah nie jest wyjątkiem. Jakakolwiek monetyzacja śmierci królowej nie będzie mile widziana przez króla i resztę rodziny.

Źródło dodaje, że takie postawienie sprawy spowoduje, że najprawdopodobniej nikt nie bezie chciał drążyć tematu. Jak myślicie, uda się uszanować śmierć Elżbiety II?


Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Oprah Winfrey o sytuacji na Ukrainie

Oprah Winfrey o sytuacji na Ukrainie

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Komentarze

 • Gość Iza pisze:

  Megan ukartowała to małżeństwo chciała wejść za wszelką cenę do rodziny królewskiej marzyło sie jej być bogatą i sławną.To przebiegła lisica oddalila Harriego od rodziny to wstrętne co zrobiła.Dalej manipuluje Harrym.On nie powinien atakować swojej rodziny w której się wychował i żył w dostatku.Nie znoszę tej Afrykańskiej aktoreczki od siedmiu boleści

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Ophra to paskudne babsko, wszędzie mąci. A te pustaki dają się podprowadzać, myślą że ona jest przyjaciółką. Gdyby ktoś chciał u niej w programie powiedzieć że oni też zawinili z przyjemnością by tego ktosia zaprosiła do siebie.

  • Gość pisze:

   Na tym zrobiła karierę. Na operach mydlanych i słabych ludziach. Dwa pasożyty – Oprah i Meghan żerują na rodzinie Harrego. niestety i on przyłączył się do tej hucpy.

 • Gość pisze:

  To nie „Meghan i Harry nie przestają dostarczać emocji rodzinie królewskiej”, tylko rodzina królewska razem ze swoimi tabloidami, dostarczają ich sobie sama. Mają obsesję na punkcie HM, dziennie tworzą po kilka „sensacji” wyssanych z parówkowych paluchów Królewskich, a gawiedzi to łyka.

 • Gość pisze:

  Napewno szansa zarobienia dużej kasy oraz zapewnienia sobie oglądalności przez danego dziennikarza powstrzyma go gdy przeczyta takie oświadczenie… w UK z szacunku mogłoby to przejść ale USA ma gdzieś takie oświadczenia… zrobią program dla oglądalności i sensacji …
  Jednakże tu nie wina dziennikarzy ale Harrego i Megan jezeli dadzą temat … zeby zarabiac na zalobie ? Hmmmmmmm

 • Gość pisze:

  Hehehe. Nieźle jada te nowe króle :))))
  Nie mają żadnych informacji o poczynaniach HM, ale to im nie przeszkadza tworzyć własnych.
  Wymyślają kolejny wywiad i od razu zapowiadają walkę o to żeby się nie odbył. No i się nie odbędzie, bo HM nie mają tego w planie, ale Palace Kensington i Buckingham będą się chwalić, że powstrzymali HM.
  Co za gów… o., a jaka kochany tatuś i braciszek.

  • Gość pisze:

   A skąd Ty możesz wiedzieć co zamierzają?

  • Gość pisze:

   Gdyby nie było wcześniejszych wywiadów, to nikt nie pisalby o kolejnych
   Tak, to rzeczywiście g…o taki braciszek jak harry, który szkaluje rodzinę z powodu byle smiecia z patologii, z którym w swojej bezdennej głupocie się ożenił

 • Gość pisze:

  To pokazuje prawdziwą twarz tych wszystkich medialno-plotkarkich tuzów. Po trupach do celu. Najbardziej powinien się wstydzić Harry. To on sprzedaje własną rodzinę i pozwala ich opluwać.

 • Gość pisze:

  Baba rządna sensacji i pieniędzy, wstrętna baba a Harry głupi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×