Wspólny projekt księcia Harry’ego i Oprah Winfrey już w maju! Media na całym świecie przekazują szczegóły

Harry i Oprah

Harry i Oprah

Oprah Winfrey przekazała, że premiera projektu, nad którym pracowała z księciem Harry już w maju. Zobaczcie, jakie szczegóły przekazała gwiazda amerykańskiej telewizji.

Rok 2020 nie sprzyjał pracom nad nowościami. Zamknięte miejsca pracy, sypialnie pospiesznie przekształcone w biura, poleganie na nie zawsze stabilnym WiFi. Nic więc dziwnego, że jak dosłownie każdy inny projekt na świecie, serial dokumentalny o zdrowiu psychicznym Oprah Winfrey i księcia Harry’ego został opóźniony.

Ogłosili już w kwietniu 2019 r., że wieloczęściowy program telewizyjny o „chorobach psychicznych i zdrowiu psychicznym” będzie emitowany w Apple TV + , z przewidywaną datą premiery na jesień 2020 r. Jednak, jak donosi The Sun, zarówno COVID- 19, jak i odejście Harry’ego z rodziny królewskiej opóźniły produkcję, a program miał się pojawić „później w 2021 roku”.

Jednak w końcu udało im się dopiąć projekt i Oprah właśnie ogłosiła, kiedy premiera serii.

Oprah ogłosiła premierę serii o zdrowiu psychicznym, nad którą pracowała z Harrym

Nadchodzący serial dokumentalny został po raz pierwszy zaanonsowany na nieistniejącym już koncie na Instagramie Harry’ego i Meghan Markle, @sussexroyal, 10 kwietnia 2019 r. Nie jest tajemnicą, że zagadnienie bardzo leży na sercu synowi księżnej Diany.

Z radością ogłaszamy, że Książę Sussex i Oprah Winfrey są partnerami, współtwórcami i producentami wykonawczymi nadchodzącej serii o zdrowiu psychicznym, która pojawi się w Apple w 2020 r. Rozwijają serię od kilku miesięcy i nie mogą się doczekać, aby podzielić się tak ważnym projektem na tej globalnej platformie – napisano wówczas.

Pokrótce wyjaśniono także, o czym będzie produkcja.

Dynamiczny, wieloczęściowy serial dokumentalny skupi się zarówno na chorobach psychicznych, jak i samopoczuciu psychicznym, inspirując widzów do szczerej rozmowy o wyzwaniach, przed którymi staje każdy z nas, oraz o tym, jak wyposażyć się w narzędzia, które pozwolą nam nie tylko przetrwać, ale także prosperować.

W oświadczeniu Harry powiedział:

Naprawdę wierzę, że dobre zdrowie psychiczne – sprawność psychiczna – jest kluczem do silnego przywództwa, produktywnych społeczności i dążenia do celu. To ogromna odpowiedzialność, aby zrobić to dobrze, gdy przedstawimy ci fakty, ważna jest nauka i świadomość tematu, który jest tak istotny w tych czasach.

Książę wyraził nadzieję, że historie o niezłomnym duchu ludzi, walczących nawet z najciemniejszych miejsc, będzie inspiracją dla wszystkich.

Mamy nadzieję, że ta seria będzie pozytywna, pouczająca i inkluzywna – umożliwi dzielenie się globalnymi historiami o niezrównanym duchu ludzkim walczącym z najciemniejszych miejsc i będzie okazją do lepszego zrozumienia siebie i ludzi wokół nas. Jestem niesamowicie dumny, że pracuję u boku Oprah w tej ważnej serii, którą wspólnie rozwijamy od kilku miesięcy.

Długo odkładany projekt w końcu jest. Oprah ogłosiła, że będzie miał swoją premierę już w maju, tak jak zapowiadano na Appe TV.

Oprah Winfrey ogłosiła, że jej długo oczekiwany projekt dotyczący zdrowia psychicznego z księciem Harrym będzie miał premierę w maju na Apple TV.

Podczas występu w talkshow Drew Barrymore Oprah ujawniła, że ​​serial będzie miał swoją premierę w AppleTV + w maju 2021 r.

Chcę tylko powiedzieć, że dr Perry i ja byliśmy również przez ostatnie dwa lata, razem z księciem Harrym i Apple zaangażowani w pracę nad serią o zdrowiu psychicznym, która ukaże się w maju w Apple – powiedziała.

Nad serialem pracowała cała grupa specjalistów

Oprah właśnie potwierdziła. @ Drewbarrymortv, że serial o zdrowiu psychicznym, nad którym pracuje z księciem Harrym przez ostatnie dwa lata, ukaże się w maju na @AppleTV.

Pod informacjami, które obiegły social media, nie brakuje gratulacji, że projekt udało się zrealizować. Nie brakuje też głosów, że ludzie juz wprost nie mogą się doczekać premiery.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Oprah Winfrey zapowiada wywiad

Oprah Winfrey zapowiada wywiad

TVN24 wyemitowało wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey

TVN24 wyemitowało wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale książę się stoczył, niedługo będzie w cyrku występował.

 • Gg pisze:

  No tak, powinien wziac z ciebie przykład, spędzać czas przed kompem i skupiac sie na krytykowaniu inicjatyw innych.
  Tak to juz jest, ze im bardziej znane osoby, tym wieksze wplywy i wiekszy zasieg akcji. I bardzo dobrze. Harry od zawsze byl bardzo zaangazowany, podobnie jak Meghan, ktora nyla spolecznica od dziecka. Ich wspólne dzialamie, to nie twor na pokaz, ale kontynuacja ich wcześniejszych dzialan.
  Przeciez to Hary, będąc jeszcze senior royals, byl twórca fundacji i igrzysk sportowych dla inwalidów wojennych, dla których zdobyl patronow ginansowyvh i mentalnych z całego swiata, a na ktorych teraz lansuje się William z zona l ojcem.
  Oprah i stacja dwoje zarobią, ale nikt immy nie dałby akcji takiego zasięgu, rozgłosu i w zwiazku z tym wsparcia finansowego, ktore trafia do funfavj i programow na calym świecie.
  Brawo, ze nie ogranicza sie do machania lapka.

 • Gosc, Goska pisze:

  Oprah Cie wycisnie jak cytryne i wyrzuci. A Ty, biedny dzieciaku nie wiesz w co sie pakujesz. Pojecia nie masz o chorobach psychicznych, fakt ze twoja matka zginela w wypadku nie robi z ciebie eksperta od zdrowia psychicznego. Z jakiegos powodu studiuje sie to 6 lat !!! kasa kasa kasa… nisko upadles kolego.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×