Cierpienia Idy Nowakowskiej w Opolu. Swój profesjonalizm okupiła niemałymi mękami. Kobiety dobrze ją zrozumieją

Ida Nowakowska w Opolu

Ida Nowakowska w Opolu

Opole 2022. Cierpienia Idy Nowakowskiej po koncercie Debiutów. Wyglądała bosko, ale sporo ją to kosztowało.

Ida Nowakowska w ostatnich latach robi spektakularną karierę w Telewizji Polskiej. Jako prezenterka występuje tam w formatach, takich jak: Pytanie na śniadanieDance Dance Dance i The Voice Kids. Często także prowadzi imprezy organizowane przez TVP. Nie mogło jej zabraknąć podczas festiwalu w Opolu. Swój profesjonalny występ okupiła sporym cierpieniem. Wszystko opisał Fakt.

Opole 2022. Cierpienia Idy Nowakowskiej po Debiutach

Wczoraj wieczorem odbyły się w Opolu trzy koncerty. Charyzmatyczna Karolina Lizer z utworem Czysta woda, została zwyciężczynią Premier i zgarnęła nagrodę jury, a także telewidzów. Potem miał miejsce jubileusz Justyny Steczkowskiej. Na koniec widzowie mogli podziwiać debiutantów.  Debiuty Opole 2022 wygrała Magdalena „Meg” Krzemień, pochodząca z Niemodlina wokalistka, została zwyciężczynią konkursu i to do niej trafiła nagroda im. Anny Jantar. Ostatnią z części tego dnia opolskiego festiwalu poprowadzili Tomasz Wolny i Ida Nowakowska, która zachwyciła w dwóch sukniach. Pierwsza z kreacji, krwiście czerwona, podkreśliła nie tylko figurę prezenterki, ale także jej nowy kolor włosów.

W drugiej odsłonie Nowakowska zachwyciła w bezowej balowej sukni z obfitą spódnicą. Do kreacji założyła niebotycznie wysokie szpilki. Koncert przeciągnął się do nocy, więc zmęczenie dawało się gwieździe TVP we znaki.

Nogi Idy Nowakowskiej się plączą ze zmęczenia i niewygody. W długiej sukni szybki trucht jest wprost niemożliwy. Tym bardziej że pokaźne fałdy materiału owijające się wokół nóg to nie jedyny garderobiany problem prezenterki. Ida ma jeszcze na nogach koszmarnie wysokie szpilki – czytamy w Fakcie.

Na szczęście Ida mogła liczyć na pomoc i dzielnie dobrnęła do końca, ale pozbyła się męczących ją butów.

Na szczęście Ida może liczyć na wsparcie koleżanki, która pomaga jej uporać się z suknią. Gdy jednak Ida dociera na ściankę, podejmuje radykalną decyzję. Stwierdza, że dłużej nie wytrzyma w butach, które wprost katują jej nogi. Ściąga więc szpilki i już z promiennym uśmiechem może pozować do zdjęć.

Zdjęcia Idy z wczorajszego koncertu w naszej galerii.


Ida Nowakowska, Tomasz Wolny - Opole 2022. Debiuty

Ida Nowakowska, Tomasz Wolny - Opole 2022. Debiuty

Ida Nowakowska, Tomasz Wolny - Opole 2022. Debiuty

Ida Nowakowska, Tomasz Wolny - Opole 2022. Debiuty

Ida Nowakowska - Opole 2022. Debiuty

Ida Nowakowska - Opole 2022. Debiuty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×