Szukaj

Opole 2020: Anna Wyszkoni zaskoczyła wszystkich fryzurą i stylizacją. Takiej zmysłowej dawno jej nie widzieliśmy

Anna Wyszkoni w Opolu

Anna Wyszkoni w Opolu

Anna Wyszkoni na koncercie w Opolu pokazała się w nowej fryzurze. Zaskoczyła stylizacją, ale to jej włosy przykuwały uwagę. Jak wyglądała?

Dzień drugi festiwalu w Opolu 2020 rozpoczął się od koncertu Festiwal, festiwal!!! – Złote polskie przeboje, w którym postawiono na twórców piosenek, autorów tekstów i kompozytorów, a także legendarnych wykonawców i prowadzących festiwali opolskich.

Wśród gwiazd pojawiła się Anna Wyszkoni. Jak wyglądała?

Opole 2020: Jak wyglądała Anna Wyszkoni?

Ania Wyszkoni śpiewa już ponad 20 lat. Najpierw była wokalistką grupy Łzy, z którą wylansowała m.in hity Jestem jaka jestem czy Agnieszka, które nuciła cała Polska. Od ponad dziesięciu lat rozwija z powodzeniem karierę solową. Rozstanie z kolegami z zespołu nie było dla niej łatwe, ale jak sama przyznała, nie miała innego wyjścia.

Byliśmy na totalnym rozdrożu. Sfera artystyczna wpłynęła na nasze relacje prywatne i właściwie przestaliśmy ze sobą rozmawiać. Ostatnie kilka miesięcy naszej wspólnej pracy, kiedy intensywnie koncertowaliśmy, to była prawdziwa męka zarówno dla mnie, jak i pewnie dla nich. Na szczęście potem wszystko potoczyło się po mojej myśli. Myślę, że jako wokalistka Łez nie osiągnęłabym tego, co wydarzyło się w mojej solowej twórczość – mówiła w „Gali”.

Dla Ani niezmiernie ważny jest sceniczny wizerunek. Lubi zaskakiwać zarówno siebie jak i swoich fanów. Jej kreacje są zawsze ciekawe, często zaskakuje. Widać, że lubi bawić się modą.

Lubię modę i lubię się nią bawić. W tej kwestii też nabrałam dystansu. Pamiętam taki moment kilka lat temu, gdy „mała czarna” była najbezpieczniejszą kreacją.  Zakładała ją prawie każda artystka, bo wtedy było pewne, że nikt jej nie skrytykuje. Na szczęście dojrzałam do tego, żeby powiedzieć sobie „dość”. Gdzie ja mam się bawić modą jeśli nie na scenie? – wyznała.

Zdecydowanie to potwierdziła, kiedy wystąpiła w Opolu. Ubrana w metaliczny, niebieski płaszczyk, który podkreślał jej idealną figurę i zmysłowo prześwitywał na scenie. Jednak największe wrażenie zrobiły jej włosy. Postawiła na wyjątkowo modny w tym sezonie różowy blond. Jak wyglądała? Jest efekt wow. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

 


Opole 2020: Anna Wyszkoni

Opole 2020: Anna Wyszkonifot. AKPA

Opole 2020: Anna Wyszkoni

Opole 2020: Anna Wyszkoni

Opole 2020: Anna Wyszkoni

Opole 2020: Anna Wyszkoni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×