Szukaj

Opole 2019: Zadziorna Roksana Węgiel wyszła na scenę ubrana we flagę Francji i rozwaliła cały koncert! O jej butach szybko nie zapomnicie!

Roksana Węgiel jest muzycznym objawieniem roku. Okazało się, że nastolatka podbiła także serca fanów tegorocznego festiwalu w Opolu. Oczy wszystkich widzów były skierowane na jej przepiękną kolorową sukienkę.
Roksana Węgiel Opole 2019

Roksana Węgiel Opole 2019

Podczas piątkowego koncertu galowego Od Opola do Opola TVP zaprezentowała w pigułce najważniejsze wydarzenia muzyczne, koncerty telewizyjne, jubileusze obecności na scenie, wyjątkowe wydawnictwa muzyczne ostatniego roku. W tym splendorze sukcesów nie mogło więc zabraknąć wokalnego fenomenu jakim jest Roksana Węgiel.  Nastolatka idzie jak burza, po swoim triumfie na dziecięcej Eurowizji, zdobywa laury na polskich festiwalach dla dorosłych.

Roxie pojawiła się na opolskiej scenie po raz pierwszy. 14-latka wystąpiła u boku prawdziwych gigantów polskiej estrady. Jednak Anna Wyszkoni w rewiowej sukni, Sylwia Grzeszczak w cukierkowym boa, czy też Kasia Stankiewicz z gołą nogą nie pokonały siły rażenia, która tkwi w młodej Roksanie. Zwyciężczyni The Voice Kids wyszła na scenę w asymetrycznej kreacji, przy tworzeniu której projektant wykazał się nieprawdopodobnym szaleństwem.

Suknia Roksany posiadała barwy flagi Francji, oprócz swoich walorów kolorystycznych, znakomicie podkreśliła chude nóżki dziewczynki oraz jej wysportowaną sylwetkę.

Podopieczna Edyty Górniak zaszalała dodatkowo doczepiając sobie kawałek białej firanki do prawej dłoni, co nadało jej wielkiej klasy i splendoru. Roxie zaskoczyła także swoją kreatywnością w doborze butów. Piosenkarka miała na noga białe trampki z kolorowymi sznurowadłami.

Zobaczcie jak ślicznie wyglądała!

Zobacz: PILNE: Do Edyty Górniak wezwano karetkę! Dramat za kulisami festiwalu w Opolu! W jakim stanie jest gwiazda i czy wystąpi?

Zobacz: Odchudzona Sylwia Grzeszczak błyszczy na próbach w Opolu! Odmieniona gwiazda zaszalała na scenie ze swoim mężem!

Zobacz: Opole 2019: Roksana Węgiel swoim ubiorem na próbie przeszła samą siebie! Mamy nową ikonę mody!


Roxie Węgiel w kolorowej sukience w Opolu

Roxie Węgiel w kolorowej sukience w Opolu

Roxie Węgiel w kolorowej sukience w Opolu

Roxie Węgiel w kolorowej sukience w Opolu

Roxie Węgiel w kolorowej sukience w Opolu

Roxie Węgiel w kolorowej sukience w Opolu

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×