Szukaj

Opole 2019: Ania Wyszkoni oddała hołd dla Kory. Wspaniały gest porusza do łez [WIDEO]

Ania Wyszkoni hołd dla Kory

Ania Wyszkoni hołd dla Kory

Hołd dla Kory na festiwalu w Opolu 2019 przejdzie do historii. Ania Wyszkoni po swoim występie zdobyła się na poruszający gest, którym uczciła artystę tuż przed pierwszą rocznicą jej śmierci.

28 lipca 2018 roku w Bliżowie zmarła Kora. Gwiazda przegrała walkę z chorobą nowotworową, z którą zmagała się przez pięć lat. Piosenkarka pozostawiła po sobie imponujący dorobek artystyczny – niemalże każdy jej singiel osiągnął status przeboju wszech czasów. W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami pierwszą rocznicą śmierci Olgi Sipowicz, gwiazdy oddały jej hołd podczas tegorocznego festiwalu w Opolu.

W ramach koncertu Od Opola do Opola wspomniano najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w polskiej branży muzycznej w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Jednym z najbardziej poruszających była śmierć Kory, którą w piątkowy wieczór upamiętnili zespół Tulia i Ania Wyszkoni. Gwiazdy zaśpiewały największe przeboje wokalistki Maanamu. Szczególnie poruszający był występ Ani, która tuż po wykonaniu szlagieru To tylko tango uniosła dłoń ku górze oddając cześć swojej idolce sprzed lat.

Wiadomość o śmierci Kory była wielkim ciosem zarówno dla branży, jak i milionów fanów. Wciąż ciężko uwierzyć, że legendarnej wokalistki nie ma już wśród nas, lecz żal i ból zmniejszyć może piękny hołd oddany artystce, na jaki zdobyła się była wokalistka Łez. Wyszkoni hit Maanamu, który zaprezentowała przed publicznością w Opolu, postanowiła włączyć do swojego repertuaru już rok temu. Poniżej nagranie z jednego z koncertów oraz próby przed tegorocznym festiwalem.

Ania Wyszkoni na próbie przed festiwalem w Opolu 2019:

To tylko tango w wykonaniu Kory:

Zobacz: Najpiękniejszy hołd dla Kory. Tak wygląda mural z jej wizerunkiem na wiosnę. Widok odbiera mowę

Zobacz: Kamil Sipowicz ujawnił kulisy trudnej walki Kory z rakiem: “Gdyby nie to, żyłaby dużo krócej”. Co jej pomagało?

Zobacz: Pierwsza Wielkanoc bez Kory. Rodzina pokazała bardzo smutne zdjęcie


Ania Wyszkoni w Opolu 2019 oddała hołd Korze

Ania Wyszkoni w Opolu 2019 oddała hołd Korze

Hołd dla Kory w Opolu 2019 oddała Ania Wyszkoni

Hołd dla Kory w Opolu 2019 oddała Ania Wyszkoni

Opole 2019: Ania Wyszkoni zaśpiewała To tylko tango

Opole 2019: Ania Wyszkoni zaśpiewała To tylko tango

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×