Opole 2018: Czeka na nas prawdziwa BOMBA! Na scenie zadebiutuje syn wielkiej gwiazdy!

Opole festiwal 2018

Opole festiwal 2018

Krzysztof Krawczyk wystąpi z synem podczas festiwalu Opole 2018

Wielkimi krokami zbliżamy się do długo wyczekiwanego festiwalu w Opolu 2018. Po zawirowaniach z zeszłego roku, skandalu z artystami i próbie przeniesienia festiwalu w Opolu do innego miasta, Telewizja Polska wzięła się w garść i szykuje dla swoich fanów prawdziwe show. Na razie obywa się bez większych problemów, a artyści zgodnie zadeklarowali swój udział. Jednym z nich jest również Krzysztof Krawczyk, który będzie świętował 55-lecie na scenie. Wygląda na to, że może szykować dla wielbicieli prawdziwą niespodziankę.

Jak donosi Na Żywo, jakiś czas temu muzyk i jego niepełnosprawny syn, Krzysztof Krawczyk Junior, nagrali wspólnie płytę z największymi przebojami artysty. 44-letni jedynak, który po wypadku zmaga się z padaczką, może pochwalić się ogromnym talentem. Odkryto go w Studio Integracji Krzysztofa Cwynara:

Wziął co najlepsze z ojca i matki, piosenkarki Haliny Żytkowiak – wyjawił Cwynar

Syn Krawczyka śpiewa jak prawdziwy profesjonalista i zbiera spore oklaski. Choć doczekał się syna, jego małżeństwo rozpadło się i to właśnie muzyka pozwala mu stanąć na nogi:

Muzyka stała się dla Krzysztofa Juniora motorem do życia. Gy śpiewa, czuje się szczęśliwy. Od wielu lat liczył, że ojciec, jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce, pomoże mu w rozwijaniu kariery. Krzyś bardzo kocha swojego tatę i chce być blisko niego – dodaje tabloid

Należy tylko czekać na reakcję artysty, bo produkcja festiwalu bez wątpienia nie miałaby nic przeciwko temu, by ojciec i syn wykonali wspólnie kilka piosenek.

Chcielibyście to zobaczyć?

Kto daje siłę Krzysztofowi Krawczykowi na scenie?

Krzysztof Krawczyk wraca na scenę! Zapowiedział już serię koncertów

To było prawdziwe show! Gwiazda TVN na wiosennej ramówce Polsatu wyglądała jak Krzysztof Krawczyk!


Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×