Szukaj

Opole 2017: Kayah nie wystąpi, za to jej dobry znajomy tak! Znamy pierwszych chętnych!

Opole 2017

Opole 2017

Andrzej Piaseczny wystąpi w Opolu 2017

Tegoroczny festiwal w Opolu otoczyła burza kontrowersji. W pewnym momencie sytuacja zaogniła się nawet do tego stopnia, że nie było wiadomo, czy festiwal w ogóle się odbędzie. Ba! Nie było wiadomo, czy w ogóle odbędzie się w Opolu. Na szczęście nieporozumienia między Jackiem Kurskim, a urzędnikami z Opola zostały wyjaśnione, a festiwal zawita do amfiteatru we wrześniu. Okazuje się też, że Andrzej Piaseczny, który był jednym z artystów bojkotujących imprezę, może jeszcze zmienić zdanie. Czy zobaczymy go na deskach w Opolu?

https://jastrzabpost.pl/newsy/kasia-cerekwicka-michal-szpak-zaspiewaja-opolu_521231.html

Muzyk obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności. W Opolu miał świętować ćwierćwiecze artystycznej działalności, ale w związku z trudną sytuacją festiwalu zdecydował się na zrezygnowanie z jubileuszowego koncertu:

Ogromnie się cieszyłem na świętowanie z wami jubileuszu 25-lecia, nie mogę jednak pozostać głuchy na to, co się dzieje wokół festiwalu i wiem, że wielu moich przyjaciół oczekuje ode mnie gestu solidarności, gestu przyzwoitego człowieka, którym zawsze byłem i jestem – napisał na swoim Facebooku

Wszystko wskazuje jednak na to, że wokalista pojawi się w Opolu we wrześniu. Festiwal po wielu zawirowaniach odbędzie się, a Piasek wróci tam, gdzie 25 lat temu wszystko się zaczęło i razem z fanami będzie świętował swój jubileusz. Takie rewelacje przekazał tygodnik Życie na gorąco.

Mamy nadzieję, że po drodze nic już się nie skomplikuje i usłyszymy jego największe przeboje na deskach opolskiego amfiteatru.

Opole 2017 bez Kayah

Na pewno w Opolu 2017 nie zobaczymy Kayah. Gwiazda nie pojawi się w opolskim amfiteatrze ze względu na napięty grafik i liczne zobowiązania zawodowe. To właśnie wtedy odbędzie się jej szumnie zapowiadana trasa koncertowa z Goranem Bregoviciem.

Andrzej Piaseczny wstrząśnięty wypadkiem swojej byłej podopiecznej

Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny – The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny jest numerologiczną 7

Andrzej Piaseczny jest numerologiczną 7

 


Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny - The Voice of Poland

Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz 'Tomson' Lach - The Voice of Poland

Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz 'Tomson' Lach - The Voice of Poland

Andrzej Piaseczny - Sylwester 2016 TVN

Andrzej Piaseczny - Sylwester 2016 TVN

Dodaj komentarz

 • as2705 pisze:

  Menadżer ATP wyraźnie powiedziała że NIE WYSTĄPI! Widzę dziennikarzyna bardzo rzetelnie odwala swoją pracę…

 • Andrzejrządzi ! pisze:

  kurde jak się coś nie podoba to won psie z tąd

 • Gośćtys pisze:

  wogole bojkotowiczow nie powinno byc w opolu won

 • Gość pisze:

  Z jednej strony bojkotował Opole ale w The Voice of Poland zgodził się wystąpić . PIseczny jak chorągiewka na wietrze…Teraz w Opolu wystąpi, a przecież to ten sam prezes kurski organizuje co w czerwcu…Albo się jest przeciw TVPIs albo nie… Lizopupek i tyle…

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×