Wyciekła masa nagrań z planu nowego show Kasi Cichopek! TVP jeszcze niczego nie pokazała, a tu taki przeciek! Uwaga, dużo screenów

Kasia Cichopek na planie Operacja aranżacja

Kasia Cichopek na planie Operacja aranżacja

Kasia Cichopek dostała program Operacja aranżacja. Co dzieje się na planie? Zdjęcia ruszyły pełną parą, a do sieci wyciekły fragmenty z planu, które nie pochodzą z autoryzowanych przez TVP źródeł. Widać na nich całkiem sporo.

Kasia Cichopek dawno nie była tak zapracowana jak w tym roku. Gwiazda ma swoje 5 minut, z których czerpie pełnymi garściami. Już we wrześniu pojawi się w aż czterech formatach TVP. Tradycyjnie będzie prowadzić Pytanie na śniadanie i wcielać się w postać Kingi Zduńskiej w M jak miłość. Jakby tego było mało – zasiądzie za stołem jurorskim w You Can Dance i będzie przeprowadzać metamorfozy wnętrz w programie TVP Kobieta Operacja aranżacja.

Nowy format wnętrzarski ma szansę stać się kolejnym hitem z udziałem sympatycznej aktorki. Już teraz mówi się, że Kasia będzie stanowiła konkurencję dla związanych z podobną tematyką Doroty Szelągowskiej i Katarzyny Dowbor.

Na czym polega Operacja aranżacja? Jak czytamy w oficjalnym komunikacie TVP – w każdym odcinku programu o charakterze poradnikowym widzowie poznają jedną rodzinę, która marzy o zmianie w swoim domu. Łazienka, kuchnia czy salon. Przestrzenie zmienią się nie do poznania dzięki: kolorom ścian, tapetom, oświetleniu, ozdobnym zasłonom, gadżetom, renowacji mebli, czy dzięki zmianie aranżacji pomieszczeń realizowanej przy niskim nakładzie budżetu. Edukacyjny walor programu to także cenne porady praktyczne dotyczące wyboru i wykorzystania materiałów budowlanych, wystroju wnętrz i mebli.

Kasia Cichopek w Operacja aranżacja – pierwsze zdjęcia z planu

Do internetu przedostały się pierwsze nagrania z planu programu. Co ciekawe, nie udostępniła ich TVP, sama Kasia czy osoby związane z produkcją, a… menadżerka aktorki. Aldona Wleklak, która trzyma rękę na pulsie w sprawach zawodowych swojej podopiecznej, pojawiła się na planie, gdzie skrupulatnie rejestrowała, jak Cichopek sprawdza się w nowej roli.

Na nagraniach udostępnionych przez właścicielkę agencji Dobre media możemy zobaczyć m.in., jak Kasia dzwoni domofonem do jednej z bohaterek programu, a następnie cierpliwie czeka przed drzwiami do mieszkania, aż ta ją wpuści. Przez chwilę na twarzy prezenterki widać grymas niepewności, który już po kilku sekundach zastępuje szeroki uśmiech wywołany przez goszczącą ją gospodynię.

W przerwach Kasia dodawała sobie energii, popijając kawę. Bohaterka jednego z odcinków zadbała też o poczęstunek dla wizytującej ją gwiazdy. Ugościła ją świeżymi owocami i wodą z miętą.

Czekacie na premierowe odcinki? Zdjęcia w galerii.


Kasia Cichopek w Operacja aranżacja

Kasia Cichopek w Operacja aranżacja

Kasia Cichopek w Operacja aranżacja

Kasia Cichopek w Operacja aranżacja

Kasia Cichopek w Operacja aranżacja

Kasia Cichopek w Operacja aranżacja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×