Open’er Festival 2022. Dua Lipa najgorsze przeczekała w betonowym schronie. Są zdjęcia zza kulis

Dua Lipa

Dua Lipa

Dua Lipa miała być jedną z największych gwiazd Open'er Festivalu. Wokalistka miała pojawić się na scenie w piątek, jednak warunki pogodowe sprawiły, że wszyscy zostali ewakuowani. Artystka najgorsze przeczekała w schronie. Są zdjęcia.

Open’er Festival 2022 niestety nie przebiegał w taki sposób, jak wyobrażali to sobie fani, którzy licznie zjechali się do Gdyni, by zobaczyć na scenie swoje ulubione gwiazdy. W piątek przez niemal cały kraj przetoczyły się gwałtowne burze, ulewy i porywisty wiatr. Trudne warunki atmosferyczne spowodowały w wielu miejscach przerwy w dostawie prądu, a także liczne zniszczenia. Wszystkie służby zostały poderwane w stan gotowości i nadal walczą one ze skutkami nawałnic.

Najbardziej zdecydowanie ucierpiała północna Polska. W związku z tym, co się działo zdecydowano się ewakuować artystów i uczestników piątkowego koncertu, prosząc wszystkich o udanie się w bezpieczne miejsce i niedotykanie metalowych elementów konstrukcji, a także  barierek. Ludzie w popłochu opuszczali teren lotniska, na którym odbywało się wydarzenie. Ewakuowano także artystów.

Open’er Festival 2022. Dua Lipa była ewakuowana do schronu

Największą gwiazdą piątkowego koncertu miała być Dua Lipa. Niestety, zanim pojawiła się na scenie doszło do niebezpiecznych sytuacji pogodowych. Gwiazda dotarła na miejsce i czekała na swój występ w Gdyni. Gdy tylko na telebimach pojawiły się komunikaty o ewakuacji i prośbie o kierowaniu się do wyjścia zdecydowano się także na przewiezieniu artystów w bezpieczne miejsce.

Zagraniczna gwiazda znalazła je w lotniskowym schronie, wraz z kilkoma innymi osobami z obsługi. Nie wyglądała na przestraszoną, co można zobaczyć na zakulisowych zdjęciach, które krążą na Instagramie. Wokalistka chętnie pozowała do kolejnych pamiątkowych kadrów i nie szczędziła uśmiechu.

Jej występ ostatecznie został odwołany, a dla wielu fanów był to prawdziwy cios, ponieważ głównie dla niej pojawili się tego dnia na koncercie. Zakulisowe zdjęcia, które udało się zrobić sympatykom Duy Lipy znajdziecie w naszej galerii. Jedno jest pewne, ona sama pobyt w Polsce na pewno zapamięta na długo.


Dua Lipa w schronie na Open'er Festival 2022

Dua Lipa w schronie na Open'er Festival 2022

Dua Lipa w schronie na Open'er Festival 2022

Dua Lipa w schronie na Open'er Festival 2022

Dua Lipa – Grammy 2022, kreacja: Versace

Dua Lipa – Grammy 2022, kreacja: Versace

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia jak inni nie znam a co to za blach..ra lipa ha ha bogata to sobie poradzi inni muszą zapierd..lac kaźdy ma swojego generała i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×