Szukaj

Opalona na skwarkę Roksana Węgiel w sukni ślubnej powaliła publiczność na kolana! To ona była największą gwiazdą międzynarodowego festiwalu!

Roksana Węgiel na festiwalu w Zielonej Górze zaśpiewała przebój Anny German i oczarowała widzów swoją stylizacją. Tym razem młoda gwiazda wybrała kreację przypominającą suknię ślubną. Uwagę internautów przykuła także mocna opalenizna piosenkarki. Zachwytom nie ma końca!

Roksana Węgiel, to absolutny fenomen w polskiej branży rozrywkowej. Ma zaledwie 14 lat, a już osiągnęła tyle, że mogłaby wprowadzić w kompleksy znacznie starsze od siebie artystki. Największym sukcesem Roxie jest oczywiście zwycięstwo na ubiegłorocznej edycji Eurowizji Junior w Mińsku, które zapewniło jej status gwiazdy w kraju i rozpoznawalność wśród fanów konkursu za granicą. W czerwcu idolka nastolatek wydała swoją debiutancką płytę, która już w dniu premiery odniosła spory sukces sprzedażowy – znalazła się na wysokim, trzecim miejscu najchętniej kupowanych albumów w kraju.

Popularność, chwytliwe przeboje i przyjemny w odbiorze wizerunek sprawiły, że Roksana jest rozchwytywana przez organizatorów masowych imprez. Nastolatka wybiera wydarzenia związane z jej profesją, najczęściej sama jest największą gwiazdą wieczoru, tak, jak podczas odbywającego się w ostatni weekend lipca Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze.

Zdolna Roksana została przyjęta z ogromnym entuzjazmem przez lokalną publiczność. Jej występ nagrodzono gromkimi brawami. Młodziutka Roxie tym razem udowodniła, że jest w stanie zaśpiewać nie tylko banalne, popowe piosenki o miłości, ale też mistrzowsko radzi sobie z trudniejszym repertuarem muzycznych legend lat 50., w tym przypadku z piosenkami oklaskiwanej w Polsce i krajach Europy Wschodniej, Anny German.

Oprócz pięknego, dziewczęcego głosu, uwagę tradycyjnie przykuwała stylizacja Węgiel. Tym razem urocza uczennica szkoły podstawowej w Jaśle, wybrała białą kreację ozdobioną cekinowym paskiem – całość do złudzenia przypominała swoim krojem i stylem suknię ślubną, jakiej mogłaby pozazdrości Roksanie niejedna panna młoda. Internauci zwrócili uwagę również na czekoladową opaleniznę Roxie, którą podkreśliła szlachetną bielą zwiewnej sukni:

  • Nie wyglądasz na 14 lat.
  • Zaśpiewałaś ANIELSKO! Pięknie, cudownie IDEALNIE! oby tak dalej!
  • Ale ślicznie wyglądasz, opaliłaś się.
  • Kreacja jak dla panny młodej, ale piękna.

Zobaczcie najnowszą stylizację Roxie? Jak wam się podoba? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Na scenie wygląda na znacznie wyższą

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała przystojnego ojca! Już wiemy, po kim jest taka śliczna!

Zobacz: Roksana Węgiel już nie jest grzeczną nastolatką! W najnowszych ciuchach wygląda jak łobuziara! Kto ją tak wystylizował?


Co sądzisz o tej stylizacji?

×