Szukaj

Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała synka Stanisława! Prawdziwy rarytas dla internautów! Sama słodycz!

Małgorzata Socha korzysta ze słonecznej aury w najlepsze. Aktorka przy tej okazji postanowiła pierwszy raz pokazać fanom swojego rocznego synka Stasia! Widok słodkiego bobaska leżącego na kocyku rozczulił cały internet.

Choć Małgorzata Socha jest wielce zapracowaną aktorką, zawsze znajduje czas dla swoich ukochanych dzieci. Gwiazda Przyjaciółek jest już wprawioną w boju mamą, ma bowiem trójkę cudownych dzieci: dwie córeczki – 6-letnią Zofię, 2-letnią Barbarę oraz rodzynka, rocznego synka Stanisława. Dumnym ojcem pociech aktorki jest Krzysztof Wiśniewski, którego Małgosia poślubiła w 2008 roku. Gwiazda serialowa raczej stroni od pokazywania w sieci swoich dzieciaczków, jednak zdarzyło się kilka razy, gdy starsze pociechy były na fotkach z piękną mamą. Dotychczas internauci nie mieli szczęścia podziwiać urody rocznego Stasia.

Okazało się, że warto było czekać tyle czasu. Aktorka dopiero po roku zdecydowała się pokazać światu swojego synka. Zrobiła to w uroczy sposób, przy okazji leniuchowania na kocyku w ogrodzie. Małgosia pochwaliła się rodzinną sielanką, przypominając przy okazji wszystkim mamom o stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych:

 Odpoczynek z trójką dzieci? Zaprawione w boju mamy dobrze wiedzą, że to prawie niemożliwe. Tak samo każda mama wie, jak istotna jest ochrona przeciwsłoneczna! Dzięki naturalnym kremom mineralnym dla dzieci mogę być spokojna – napisała Małgorzata.

Na zdjęciu widzimy opaloną aktorkę ubraną w czarny zmysłowy top odsłaniający jej dekolt oraz ramiona. Jednak i tak największą uwagę skupia na sobie malec, który frywolnie leży na brzuszku. Pod tym uroczym zdjęciem pojawiła się cała masa przemiłych komentarzy od fanów gwiazdy. Zatroskane mamy dziękowały Małgosi za rady, dzieląc się także swoim doświadczeniem w temacie opalania maluszków.

Koniecznie zobaczcie jak prezentuje się Małgosia Socha ze swoim synkiem Stasiem na kocyku. To rzadki widok!

View this post on Instagram

Odpoczynek z trójką dzieci? ???? Zaprawione w boju mamy dobrze wiedzą, że to prawie niemożliwe ???? Tak samo każda mama wie, jak istotna jest ochrona przeciwsłoneczna! Dzięki naturalnym kremom mineralnym dla dzieci od @derma_polska mogę być spokojna ????Bez NANO cząsteczek, bez zapachów, barwników i bez alergenów (co potwierdza certyfikat @allergycertified ) A dla nas – rodziców – bezpieczne kremy bez filtrów przenikających znajdziecie w sklepie internetowym @4organic www.4organic.pl. Skorzystajcie z kodu rabatowego 15% na zakupy na wszystko do 11.06. Kod : lato. Gorąco pozdrawiam!!!☀️☀️ #derma #lato #bezpieczneopalanie #summer #summervibes #sunbathıng #familytime #summerfun #mylittleboy #motherhood #mommyslife #safety #naturalcosmetics #garden

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał “Tamagochi” w hołdzie dla Kory! Ten występ przejdzie do historii!

Zobacz:  Karolina Szostak we Włoszech w ekskluzywnych dresach Givenchy za prawie 2 tysiące złotych! 

Zobacz:  Jarosław Bieniuk znów się zakochał! Kim jest wybranka byłego piłkarza Lechii Gdańsk?


Małgorzata Socha pokazała swojego rocznego synka Stanisława

Małgorzata Socha pokazała swojego rocznego synka Stanisława

Małgorzata Socha z synem w Turcji

Małgorzata Socha z synem w Turcji

Małgorzata Socha na spacerze z synem

Małgorzata Socha na spacerze z synem

Małgorzata Socha z synkiem na spacerze

Małgorzata Socha z synkiem na spacerze

Małgorzata Socha urodziła syna Stasia

Małgorzata Socha urodziła syna Stasia

Małgorzata Socha z córkami w TrucjiMałgorzata Socha z córkami w Turcji

Małgorzata Socha z córkami w Turcji

Małgorzata Socha z córkami na plaży

Małgorzata Socha z córkami na plaży

Małgorzata Socha z córką Zosią w Tańcu z gwiazdami

Małgorzata Socha z córką Zosią w Tańcu z gwiazdami

×