Szukaj

Oni stracili dla siebie głowę! Zobacz szczęśliwe związki gwiazd

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Małgorzata Rozenek, Radek Majdan, Halina Mlynkova, Leszek Wronka, Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk, Joanna Brodzik, Paweł Wilczak

Fotografia: AKPA

Małgorzata Kożuchowska i Bartosz Wróblewski w Vivie

Małgorzata Kożuchowska i Bartosz Wróblewski w Vivie

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Zakochani są dowodem na to, że miłość nie zna granic. Bartek jest młodszy od swojej ukochanej o 9 lat. Niedawno na świat przyszedł ich pierwszy syn – Jan Franciszek

Halina Mlynkova, Leszek Wronka

Fotografia: ONS

Halina Mlynkova i Leszek Wronka. Producent i piosenkarka – pasują do siebie jak ulał. Już dziś zakochani powiedzą sobie sakramentalne ”tak”!

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nikt nie wierzył, że to dzieje się naprawdę! Wydawało się, że nie pasują do siebie, a tu niedzpodzianka! Małgosia i Radek okazali się parą idealną.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Poznali się na planie serialu ”Kasia i Tomek”. Dziś są parą już 12 lat i wychowują bliźniaków, Janka i Franciszka.

scena z: Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Są parą od 10 lat, a niedawno wzięli ślub w tajemnicy! Wspólnie wychowują córeczkę Janinkę.

Doda i Emil Haidar

Dorota Rabczewska i Emil Haidar. To świeżo upieczona parka. Mamy nadzieję, że Doda znalazła tego jedynego!

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Fotografia: AKPA

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Poznali się na parkiecie ”Tańca z gwiazdami” i od tego czasu są parą nie tylko w tańcu, ale i w życiu prywatnym. Mają córkę Helenkę i synka Adasia.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk oficjalnie razem

Fotografia: Instagram.com

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk. Długo ukrywali swój związek. Dziś już nie udają, że są sobie obcy. Mało tego! Wyglądają na szczęśliwych jak nigdy dotąd!

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk

Fotografia: AKPA

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Poznali się i zakochali w sobie na planie serialu ”Pierwsza miłość”. Dziś nie potrafią bez siebie żyć.


×