One Direction wracają! W jakim składzie i kiedy? Znamy szczegóły

One Direction

One Direction

One Direction wraca do koncertowania. W jakim składzie i kiedy odbędzie się ich pierwszy występ? Amerykańska prasa dotarła do szczegółów.

Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson przyszli na castingi do siódmej edycji programu The X Factor. Dzięki decyzji jednego jurora, zamiast występować solowo, zostali połączeni w grupę One Direction. Chociaż programu nie wygrali, zaczęli robić międzynarodową karierę, a ich hity takie jak m.in. One Way Or Another czy Drag Me Down w mig stały się bardzo popularne.

One Direction wraca na scenę. Kiedy pierwszy występ?

Zespół ogłosił koniec działalności w 2016 roku. Każdy z muzyków skupił się na karierze solowej. Po czterech latach One Direction wraca do koncertowania. W ten sposób będzie świętować 10-lecie istnienia. Chociaż początkowo mówiło się, że w projekcie wezmą udział wszyscy członkowie grupy, być może jeden z nich będzie nieobecny.

Zayn Malik nie wyraża tyle entuzjazmu, co pozostali członkowie zespołu. Pozostali muzycy nie zwracają uwagi na jego decyzję i przygotowują niespodzianki dla swoich fanów. Jedną z nich będzie występ w The Late Late Show z Jamesem Cordenem w lipcu. Jak zdradza informator Hollywoodlife, wokaliści są podekscytowani tym, co ich czeka:

Wszyscy członkowie grupy poza Zaynem są podekscytowani nadchodzącą rocznicą. Trudno było mu się zgodzić na jakąkolwiek muzykę, występ na żywo, czy wywiad, podczas gdy reszta grupy była bardzo podekscytowana, by coś zrobić i przygotować dla fanów. Przez pewien czas mówiło się, że albo z nim, albo nic, ale ponieważ  nie mogą zmusić Zayna, by dołączył do ich planów, chcą iść bez niego — donosi osoba z otoczenia grupy.

Fani grupy z pewnością już odliczają dni, gdy ponownie zobaczą swoich ulubieńców na scenie.


One Direction - Instagram

One Direction - Instagram

One Direction

One Direction

2. One Direction - 110 mln dol.

2. One Direction - 110 mln dol.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×