Zjawiskowo piękna Omenaa Mensah kusi w cudnym stroju kąpielowym. Jakie ona ma kształty!

Omenaa Mensah w kostiumie kąpielowym

Omenaa Mensah w kostiumie kąpielowym

Omenaa Mensah jest znaną i bardzo lubianą dziennikarką. Oprócz cudnego uśmiechu i egzotycznej urody może poszczycić się także nienaganną figurą. Zobaczcie, jak wygląda w stroju kąpielowym. To z pewnością najlepsze ciało w polskim show-biznesie.

Omenaa Mensah słynie nie tylko ze zjawiskowej urody, ale także z dobrego serca. Prawie sześć lat temu założyła Omenaa Fundation. Organizacja niesie pomoc dzieciom ulicy w Ghanie. Dziennikarka właśnie dla nich planuje wybudować szkołę, a na to są potrzebne gigantyczne środki finansowe.

W swojej działalności może liczyć na wsparcie nie tylko największych gwiazd, ale także swojego ukochanego, Rafała Brzoski.

Rok temu Omenaa i jej partner złożyli sobie przysięgę miłości, w wyjątkowym miejscu, w Afryce, u styku dwóch oceanów. Deklaracja składała się z kilku punktów, które w odczuciu zakochanych, pomogą utrzymać ich związek, o czym Mensah mówiła w rozmowie z Jastrząb Post:

Jest to nietypowa przysięga, bo dla nas jest to przysięga miłości, która składa się w naszym odczuciu z bardzo wielu ważnych, mądrych punktów. Mają trzymać nasz związek, nasze marzenia w ryzach. Pewne rzeczy, które mamy zaplanowane, chcemy wspólnie realizować, z ogromnym szacunkiem i miłością do siebie. Mogę zdradzić, że było to zrobione w sposób nietuzinkowy, na pewno nie taki klasyczny.

Omena jest piękna i mądrą kobietą, ale niezmiennie zachwyca i przyciąga uwagę swoją figurą. Prezenterka ma 40 lat, a ciała może jej pozazdrościć niejedna modelka.

Omenaa Mensah w stroju kąpielowym

Omenaa podzieliła się z obserwującymi zdjęciami z urlopu. Pogodynka może pochwalić się niezłą kolekcją przepięknych kostiumów kąpielowych. Nic dziwnego, że chętnie je nosi – z tak zjawiskowymi kształtami może pozwalać sobie na każdy fason i krój.

Na najnowszym zdjęciu pozuje w czerwonym stroju zdobionym złotymi kółeczkami. Zachęca do udziału w wyborach, ale internauci są skupieni przede wszystkim na jej wyglądzie. Cudo, które nałożyła Mensah pochodzi od Agent Provocateur, a model to Davine. W regularnej sprzedaży kupić można go za prawie 700 Euro, ale obecnie model ten jest w promocji i kosztuje 486 Euro.

Kostium cudny, ale to ciało Mensah jest obiektem ochów i achów. Prezenterka skończyła 40 lat, a może się pochwalić niesamowitymi kształtami. Jest posiadaczką najlepszej figury w polskim show-biznesie.


Omenaa Mensah w zjawiskowym kostiumie kąpielowym

Omenaa Mensah w zjawiskowym kostiumie kąpielowym

Omenaa Mensah w kostiumie kąpielowym

Omenaa Mensah w kostiumie kąpielowym

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×