Szukaj

Omenaa Mensah z gigantycznym afro. Nie chcielibyście za kimś takim siedzieć w kinie

Omenaa promuje spektakl "Czarno to widzę"

Omenaa promuje spektakl "Czarno to widzę"

Omenaa Mensah z gigantycznym afro na głowie promuje sztukę Czarno to widzę. Premiera odbędzie się lada dzień. Kiedy? 

Omenaa Mensah, to nie tylko dziennikarka aktywna w social mediach, ale także prezes Omenaa Foundation, której powstanie zainicjowała. Organizacja niesie pomoc tym najbardziej potrzebującym – dzieciom ulicy w Ghanie. Dziennikarka właśnie dla nich chce wybudować szkołę, a na to są potrzebne gigantyczne środki finansowe.

Mensah nie działa sama – może liczyć na pomocną dłoń innych gwiazd. Część z nich całkiem niedawno dołączyła do akcji Każda koszula pomaga, kolejna wystąpi w spektaklu Czarno to widzę

Czarno to widzę – o czym jest spektakl przygotowany przez Omenę Mensah?

Sztuka będzie poruszać temat szeroko pojętej tolerancji w naszym kraju. Reżyseruje ją Ewa Kasprzyk, koordynatorem artystycznym projektu został Olaf Lubaszenko. Autorem sztuki jest Marcin Szczygielski. Poważne tematy zostaną poruszone na wesoło, dzięki czemu niejednego widza skłonią do refleksji:

Wprawdzie spektakl będzie o rzeczach ważnych i poważnych, ale będzie to komedia, na której wszyscy będziemy się dobrze bawić – zapowiada Omenaa Mensah.

Omena Mensah - próba spektaklu Czarno to widzę

Omena Mensah – próba spektaklu Czarno to widzę

Do sieci trafił spot promujący to wydarzenie. Na nim Omenaa, która na głowie ma spore afro, pojawia się w kinie. Siada w pierwszym rzędzie, co nie podoba się osobom znajdującym się tuż za jej plecami, które nie ukrywają słów wzburzenia.

Tym filmikiem gwiazda chce zachęcić do obejrzenia sztuki. Zwłaszcza, że premiera odbędzie się już w czwartek, 23 stycznia 2020 roku w Warszawie. To jednak niejedyne miasto, gdzie będzie można ją zobaczyć. Odwiedzi także m.in. Sosnowiec, Częstochowę, Płock, Poznań, Gdynię, Łódź, a także inne wybrane miasta Europy.

Na scenie pojawi się gwiazdorska obsada, wśród której można wymienić nazwiska takie jak m.in. Patricia Kazadi, Piotr Zelt, Patrycja Kazadi, Anna Korcz, Bartosz Obuchowicz oraz Dorota Stalińska.

Zobacz także: Omenaa Mensah o odejściu Meghan i Harry’ego z pałacu. Para podziękowałaby, gdyby usłyszała te słowa [WIDEO]

 


Stefano Terrazzino - próba spektaklu Czarno to widzę

Stefano Terrazzino - próba spektaklu Czarno to widzę

Bartosz Obuchowicz - próba spektaklu Czarno to widzę

Bartosz Obuchowicz - próba spektaklu Czarno to widzę

Patricia Kazadi - próba spektaklu Czarno to widzę

Patricia Kazadi - próba spektaklu Czarno to widzę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×