Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

Zdjęcie (1) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[1/10] Omenaa Mensah - święta gwiazd 2017

Zdjęcie (2) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[2/10] Omenaa Mensah i gwiazdy x James Button w szczytnym celu

Zdjęcie (3) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[3/10] Omenaa Mensah - Rafaello 2017

Zdjęcie (4) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[4/10] Omenaa Mensah i gwiazdy x James Button w szczytnym celu

Zdjęcie (5) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[5/10] Omenaa Mensah i gwiazdy x James Button w szczytnym celu

Zdjęcie (6) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[6/10] Omenaa Mensah - kosmetyki Paese x Macademian Girl 2017

Zdjęcie (7) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[7/10] Omenaa Mensah i gwiazdy x James Button w szczytnym celu

Zdjęcie (8) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[8/10] Omenaa Mensah na pogrzebie w Ghanie

Zdjęcie (9) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[9/10] Omenaa Mensah i Bartek Jędrzejak w jego domu /Dom+

Zdjęcie (10) Omenaa Mensah śpiewa „Makumbę” w finale „Małych Gigantów”! To wykonanie powali was na łopatki! Spójrzcie tylko na miny Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej!

[10/10] Omenaa Mensah - Złota Aukcja 2016

Komentarze

×