Szukaj

To się nazywa gwiazdorskie wejście! Omenaa Mensah po roku przerwy wraca na wizję!

Omenaa Mensah wraca na wizję

Omenaa Mensah wraca na wizję po roku przerwy

Omenaa Mensah dawno nie gościła na antenie. Urlop macierzyński i problemy zdrowotne, z którymi zmagała się w ostatnich miesiącach, skutecznie odciągnęły ją od pracy i sprawiły, że od niemal roku nie mieliśmy okazji oglądać jej w akcji. Na szczęście z tym już koniec. Już od 3 września Omenaa będzie pojawiała się w porannych pasmach prognozy pogody na TVN24TVN Meteo. A to jedynie początek jej wielkich planów.

Po roku odpoczynku nadszedł czas na ciężką pracę. Gwiazda w połowie września ruszy z kolejną edycją akcji Każda Koszula Pomaga, do współpracy przy której zaprosiła Sarę Boruc. Sprzedaż koszul wystartuje na początku października, a dochód z każdej z nich zostanie przeznaczony na budowę szkoły w Ghanie – jednego z największych projektów Omeny. Również w październiku na rynku pojawią się nowości z marki Mensah, Ammadora&Heban, które zadebiutują na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home.

A to jeszcze nie koniec:

Natomiast w grudniu zaczniemy przygotowania do projektu, z którym wystartujemy na początku roku, a do którego będę zapraszać youtuberów. Stworzymy linię T-shirtów inspirowaną hasłem – tolerancja. Wszystko po to, aby przekonać młodych ludzi do tego, że szacunek do drugiego człowiek jest super modną wartością. Oprócz tego przez cały czas intensywnie pracujemy nad pozyskaniem partnerów oraz realizacją charytatywnego spektaklu, który także będzie poruszał problem braku tolerancji nie tylko wobec osób o innej narodowości, ale także wobec osób starszych, innej wiary, tęgich, czy odmiennej orientacji seksualnej. To duży projekt, nad którym pracujemy już od jakiegoś czasu i który wymaga ogromnego zaangażowania całego zespołu – wyjawiła Omenaa

Nie można też zapomnieć o sztuce, napisanej przez Marcina Szczygielskiego, popularnego polskiego twórcę powieści dla dorosłych i młodzieży. Spektakl wyreżyseruje Olaf Lubaszenko. Aktualnie trwają rozmowy z aktorami tj. Weronika Książkiewicz, Katarzyna Glinka, Eryk Lubos, którzy mieliby zagrać główne role.

Najbardziej zapracowana gwiazda w TVN? Możliwe. A to wszystko ze względu na chęć niesienia pomocy potrzebującym dzieciom.

Witamy z powrotem!

 

Omenaa Mensah relaksuje się na luksusowych wakacjach z ukochanym! Wyskoczyła z ubrań i pokazała boskie ciało!

Omenaa Mensah wyjawiła szokujący sekret. Przeszła poważną operację!

Omenaa Mensah przeszła sporą metamorfozę. Jej nowa fryzura zrobiła piorunujące wrażenie nawet na jej partnerze!


Czy Omenaa Mensah ma dobry styl ubierania?

×