Omenaa Mensah nawet nie wie, co potrafi zrobić z Malikiem Montaną! Wyznanie rapera pozamiatało internet

Omanaa Mensah i Rafał Brzoska na wakacjach w Chorwacji

Omanaa Mensah i Rafał Brzoska na wakacjach w Chorwacji

Omenaa Mensah właśnie przebywa na wakacjach razem z ukochanym, Rafałem Brzoską. Podzieliła się z internautami wideo, na którym jej partner na luksusowym jachcie smaruje jej plecy kremem z filtrem w rytm hitu Malika Montany. Reakcja rapera wygrała internety :)

Omenaa Mensah jest bardzo aktywna w social mediach i co jakiś czas rozpieszcza swoich fanów, pokazując im fragmenty swojego życia. Gwiazda od kilku lat jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Rafałem Brzoską, z którym ma 3-letniego synka Vincenta. Para sporo czasu spędza w podróżach. Niedawno odpoczywali w luksusowej willi we Włoszech, a obecnie relaksują się na luksusowym jachcie w Chorwacji.

Na Instagramie Omeny jest sporo przepięknych zdjęć z pobytu, a na Instastory pojawiają się relacje z niewyobrażalnymi widokami, i nie chodzi tylko o krajobrazy Chorwacji 😉

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na jachcie, a w tle… przebój Malika Montany. Reakcja rapera? Oj zrobiło się gorąco!

W relacji gwiazdy możemy podziwiać, jak bliska relacja łączy ją z ukochanym Rafałem Brzoską. Zrelaksowani, świetnie czują się w swoim towarzystwie. Na wideo widzimy, jak partner Omeny w rytm przeboju Malika Montany „Robię Yeah”, smaruje boskie ciało ukochanej kremem z filtrem. Malik jest niezwykle popularnym artystą, a jego konto na instagramie obserwuje blisko 700 tysięcy fanów.

Najwidoczniej instastory trafiło do rapera, bo szybko zrepostował relację Omeny na swoim profilu z gorącym komentarzem! Raper, który właśnie odpoczywa na wakacjach w Cannes, w luksusowym hotelu Martinez, napisał:

Nie zliczę, ile razy jako młodzieniec fantazjowałem o Pani…

Jesteśmy pewni, że Malik wyraził marzenia wielu młodych mężczyzn. Wszak prezenterka może się pochwalić nie tylko zjawiskową urodą, ale także idealną figurą.

Ciekawe, czy ta sytuacja spowoduje jakiś bliższy kontakt między gwiazdami. Omena od lat w swojej fundacji promuje tolerancję, na wszelkich polach, rasowych, religijnych, narodowościowych, a Malik, podobnie jak Omenaa ma mieszane pochodzenie – jego ojciec pochodzi z Afganistanu, matka jest pół Polką pół Greczynką. Myślicie, że z takiej współpracy mogłoby wyniknąć coś ciekawego?

View this post on Instagram

Razem❤️ gdzieś w Chorwacji 😉

A post shared by Omenaa Mensah (@omenaamensah) on

Kim jest Malik Montana?

Malik Montana, a właściwie Ghawsi Mosa jest raperem – jego ojciec pochodzi z Afganistanu, z kolei matka ma korzenie polsko-greckie. Wychował się w Niemczech, gdzie ukończył szkołę podstawową. Gdy miał 15 lat, przeniósł się do Polski i zamieszkał w Warszawie. Pseudonim Malik Montana zrodził się w 2008, kiedy to rozpoczął tworzenie anglojęzycznego hip-hopu. Jeszcze w 2012 jego muzyka była tworzona w języku angielskim, jednak z  czasem w jego twórczości pojawił się język polski.

To w rytm przeboju Robię Yeahktóry możecie obejrzeć poniżej, Rafał Brzoska troszczył się o skórę ukochanej Omeny.


Omanaa Mensah i Rafał Brzoska na wakacjach w Chorwacji

Omanaa Mensah i Rafał Brzoska na wakacjach w Chorwacji

Omanaa Mensah i Rafał Brzoska na wakacjach w Chorwacji

Omanaa Mensah i Rafał Brzoska na wakacjach w Chorwacji

Omenaa Mensah - komentarz Malika Montany

Omenaa Mensah - komentarz Malika Montany

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×