Omenaa Mensah przeszła noworoczną metamorfozę. W godzinę diametralnie zmieniła fryzurę

Omenaa Mensah nowa fryzura

Omenaa Mensah nowa fryzura

Omenaa Mensah wybrała się do fryzjera i postanowiła nieco zaszaleć. Gwiazda przeszła totalną metamorfozę, którą pochwaliła się w sieci. Jak teraz wygląda?

Omenaa Mensah to jedna z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Od zawsze znajduje się w gronie najpiękniejszych polskich prezenterek, a obok jej oszałamiającej urody po prostu nie da się przejść obojętnie. Swoją fenomenalną mieszankę genów zawdzięcza rodzicom – jej mama jest Polką, a tata pochodzi z Ghany. Gwiazda spełnia się na wielu płaszczyznach.

Z powodzeniem realizuje się w kolejnych telewizyjnych projektach. Razem z mężem prowadzi kilka biznesów. Jest między innymi właścicielką firmy Ammadora, która produkuje designerskie meble. Fani znają ją doskonale także z działalności charytatywnej. Jest założycielką i prezesem fundacji Omenaa Foundation, która swoją uwagę skupia przede wszystkim na pomocy dzieciom z Afryki.

Gwiazda wielką karierę i smykałkę do biznesu potrafiła połączyć z udanym życiem prywatnym. W 2019 roku poślubiła wieloletniego partnera, biznesmena Rafała Brzoskę. Jest mamą nastoletniej Vanessy oraz 3-letniego Vincenta. Dzieci są jej największą dumą i oczkiem w głowie.

Swoją postawą prezenterka udowadnia, że wszystko w życiu można połączyć i spełnić się zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Omenaa Mensah w prostych włosach. Nowa fryzura

Omenna jest obiektem westchnień wielu fanów. Od zawsze zachwyca nienaganną figurą i nietuzinkową urodą. Prezenterka pogody znana jest ze swojej burzy loków. Można powiedzieć nawet, że jest to w pewnym sensie jej znak rozpoznawczy. Jednak jak każda kobieta uwielbia zmiany i eksperymenty u fryzjera.

Gwiazda na początku 2021 roku postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek. Relacją z wizyty w salonie fryzjerskim pochwaliła się w social mediach. Nagrała kilka filmików, na których możemy zobaczyć ją w trakcie metamorfozy. Omenaa zdecydowała się wyprostować swoją burzę loków, co nie było łatwym zadaniem. Już po godzinie pokazała się internautom w nowej fryzurze i zapytała ich o zdanie. Tutaj chyba najlepiej będzie odpowiedzieć znanym powiedzeniem – ładnemu we wszystkim ładnie.

Jak Wam się podoba Omenaa w prostych włosach? Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Omenaa Mensah u fryzjera

Omenaa Mensah u fryzjera

Omenaa Mensah u fryzjera

Omenaa Mensah u fryzjera

Omenaa Mensah u fryzjera

Omenaa Mensah u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×