Z OSTATNIEJ CHWILI: Omenaa Mensah urodziła! Znamy płeć dziecka

Omenaa Mensah urodziła syna

Omenaa Mensah urodziła syna

Omenaa Mensah urodziła syna – pierwszy wywiad po porodzie

Wiadomość o drugiej ciąży Omeny Mensah zaskoczyła wielu. Nikt nie spodziewał się, że gdy gwiazda w ostatnim czasie pojawiała się publicznie na salonach była w 7 miesiącu ciąży. Jej ciążowy brzuszek był prawie niezauważalny. Tak fantastycznej genetyki może pozazdrościć jej nawet księżna Kate, która również świetnie maskuje swoje macierzyńskie krągłości.

Omenaa udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym zdradziła, że niedawno została mamą. Tym samym udowodniła, że jeżeli się chce, to można w show-biznesie urodzić bez szumu medialnego wokół oraz paparazzi. Informacja o ciąży Omeny Mensah oraz to, że urodziła chłopca, nie przedostała się do mediów. Trzeba przyznać, że świadczy to również o dużej lojalności rodziny i przyjaciół gwiazdy TVN.

Bizneswoman niechętnie odpowiadała na pytania dotyczące ciąży i rodzicielstwa. Nic dziwnego, w końcu wiadomość o narodzinach dziecka udało jej się ukryć przed mediami do samego rozwiązania, a nawet kilka miesięcy po porodzie.

Okazuje się, że można w Polsce zostać szczęśliwie mamą, tak żeby to utrzymać w takiej swojej, rodzinnej tajemnicy, cieszyć się tym szczęściem, jak się tego chce – zaczęła Omenaa. Już w miesiącach można policzyć [czas od porodu – red.]. Jest tak, że jeśli nie chcesz ze swojego życia prywatnego robić publicznej szopki i szanujesz ten wspaniały czas, jest to marzenie, które w końcu się spełnia, chcesz je mieć dla siebie, nie chcesz mieć tego stresu, fotoreporterów biegających za tobą, nie musisz w taki sposób promować siebie, robisz to dla siebie i swoich bliskich. Postanowiłam, że nie będę się afiszować ze swoim życiem prywatnym. Po drugie jak się jest po 30 i drugi raz zostaje się mamą to inaczej się na pewne rzeczy patrzy. Chce się mieć je tylko dla siebie.

Prowadząca rozmowę Agnieszka Jastrzębska nawiązała do jednego z poprzednich wywiadów z Omeną, w którym ta powiedziała, że marzy jej się chłopiec, co więcej, wywróżyła go jej wróżka. Chociaż Mensah nie odpowiedziała wprost na pytanie o płeć drugiego dziecka, przyznała, że „marzenia się spełniają”, co pozwala nam wnioskować, że urodziła syna:

Powiem tak, z ukochanym mężczyzną można mieć albo dziewczynkę, albo chłopczyka. To nie ma znaczenia. Jedno jest pewne, marzenia się spełniają…

Przy okazji przypomnijmy, że Omenaa Mensah ma już córkę Vanessę, która przyszła na świat 2002 roku.

Aktualnie piękna prezenterka skupia się na macierzyństwie oraz rozwoju swojej kariery biznesowej. To między innymi luksusowa i bardzo droga kolekcja mebli produkowanych we Włoszech Ammadora&Heban. Nie zaniedbuje też działalności charytatywnej i swojej Omenaa Foundation, z którą buduje szkołę w Ghanie. Gwiazda TVN zapowiedziała,  że na koniec 2018 roku szykuje wielką petardę w postaci sztuki teatralnej we współpracy z Marcinem Szczygielskim:

Czas macierzyństwa, jak się jest dojrzałą mamą, świadomą mamą, jest wyjątkowy. Całą uwagę chce się poświęcać temu małemu człowiekowi. Zdradzę tylko, że pod koniec roku planujemy wielką rzecz z moją fundacją. Sztuka teatralna o tolerancji, będzie to, myślę, że jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju.

Kolekcja luksusowych mebli Omeny Mensah

Omenaa opowiedziała także o swoim nowym biznesie, z którego część zysków przeznacza na działalność swojej fundacji Omenaa Fundation:

Stworzyłam markę mebli bardzo luksusowych, które produkujemy we Włoszech, i to zajmowało mnie przez ostatnie miesiące. Każdy z tych tematów biznesowych wspiera moje efekty fundacyjne, co jest dla mnie bardzo ważne.

Celem Omeny jest dokończenie budowy szkoły dla dzieci w Ghanie, z tej okazji lada dzień ruszy nowy projekt we współpracy z marką James Button.

Przed nami kolejne projekty, wyzwania, w tym roku chciałabym kontynuować budowę. Za chwilę rusza nasz projekt „Każda koszula pomaga”, Lidka Kalita stworzyła kolekcję. Wystartujemy z nim na wiosnę.

Trzymamy kciuki i gratulujemy narodzin wymarzonego syna.

Komu uległa Omenaa Mensah? Gwiazda pokazała bardzo romantyczne zdjęcie z partnerem!

Piękny apartament Nergala i kanapa Dariusza Michalczewskiego za 200 tysięcy złotych… Tak mieszkają polskie gwiazdy! [WIDEO]

Co ma wspólnego Omenaa Mensah z luksusową posiadłością we Włoszech? Spójrzcie tylko na te wnętrza! Przepych godny królowej!


Omenaa Mensah w Dzień Dobry TVN pokazała kolekcję luksusowych mebli

Omenaa Mensah w Dzień Dobry TVN pokazała kolekcję luksusowych mebli

Omenaa Mensah z córką Vanessą

Omenaa Mensah z córką Vanessą

Omenaa Mensah urodziła syna

Omenaa Mensah urodziła syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×