Omenaa Mensah świętuje 43. urodziny. Małgorzata Rozenek wyciągnęła kilka wspólnych zdjęć z archiwum i złożyła piękne życzenia

Omenaa Mensah świętuje 43. urodziny

Omenaa Mensah świętuje 43. urodziny

Omenaa Mensah świętuje 43. urodziny w królewskim stylu. Życzenia na Instagramie opublikowała między innymi Małgorzata Rozenek. Pokazała wspólne zdjęcia i napisała kilka wzruszających słów.

Omenaa Mensah obchodziła 43. urodziny w doskonałym nastroju. Gwiazda ma niemałe doświadczenie nie tylko to zawodowe, ale i życiowe. Doskonale odnajduje się w show-biznesie. Doskonale wie jednak, że od blichtru i chwilowej sławy, nieporównywalnie więcej warte są relacje z ludźmi. W ich nawiązywaniu ma niemały talent. Jest nie tylko bardzo lubiana przez widzów, ale także ma sporo bardzo bliskich relacji z ludźmi z branży.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Omenaa przyjaźni się z Małgorzatą Rozenek, która była jedną ze znanych osób, które pospieszyły z życzeniami.

Omenaa Mensah świętuje 43. urodziny. Życzenia składa Małgorzata Rozenek

Swoje 43. urodziny Omenaa Mensah celebrowała z rozmachem. Ze zdjęć można wywnioskować, że świętowanie odbyło się na pokładzie prywatnego jachtu. Solenizantka zapozowała do fotografii w białej sukience obszytej piórami, która miała odważne wycięciami w talii. Za jej plecami widać neonowy napis Happy Birthday.

Licz swój wiek według liczby przyjaciół, nie lat. Patrz na swoje życie przez pryzmat uśmiechów, nie wylanych łez  – John Lennon, W dniu moich urodzin biorę do siebie ten cytat i przytulam mocno wszystkich tych, którzy są dziś ze mną, albo po prostu ciepło o mnie teraz myślą. Chcę żyć tu i teraz, czerpiąc garściami z tego, co mnie spotyka. Nie liczę lat, tylko uśmiechy, dobre myśli i wspaniałe wspomnienia. Życzę sobie tylko zdrowia, resztę da się ogarnąć, jeśli ma się siłę i głowę pełną pięknych marzeń <3

Małgorzata Rozenek w komentarzu napisała:

Kochanie STO LAT. Ty już wiesz co….

I dodała na swoim profilu na Instagramie, załączając wspólne zdjęcia:

Dziś urodziny obchodzi cudowna kobieta. Przyjaciółka, inspiracja. Przeżyłyśmy razem, tak wiele (ostatnie zdjęcie z 2013 roku to potwierdza) i zawsze mogłam na Nią liczyć. Życzę Ci, żebyś zawsze była tak szczęśliwa jak jesteś teraz, żeby Wasza miłość, ciągle była tak intensywna, żebyś nigdy nie przestawała robić tyle dobrego dla świata, jak teraz robisz. Masz ogromny dar łączenia i doceniania ludzi. Wszyscy Twoi przyjaciele mocno to doceniamy i szanujemy. Cieszymy się, że możemy być częścią Twojego świata. Kochamy Cię.

Pod postem żony kilka miłych słów dodał Radek Majdan, zdradzając przy okazji, jak mówi na przyjaciółkę Małgosi:

Omi @omenaamensah wszystkiego co najlepsze , dużo szczescia, zdrowia , miłości,pozytywnej energii wiem , że świat Ci to wszystko da , w zamian za tyle dobra i serca które Ty dajesz jemu.Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin.

Jastrząb Post także życzy Omenie Mensah wszystkiego, co najlepsze.


Małgorzata Rozenek składa życzenia Omenie Mensah

Małgorzata Rozenek składa życzenia Omenie Mensah

Małgorzata Rozenek składa życzenia Omenie Mensah

Małgorzata Rozenek składa życzenia Omenie Mensah

Małgorzata Rozenek składa życzenia Omenie Mensah

Małgorzata Rozenek składa życzenia Omenie Mensah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×