Szukaj

Półnaga Omenaa Mensah zafundowała ukochanemu ognistą sesję na Bahamach! Takich gorących zdjęć nie ma nawet Naomi Campbell!

Omenaa Mensah w bikini

Omenaa Mensah w bikini

Omenaa Mensah wie jak wzbudzić zainteresowanie dosłownie wszytskich! Pogodynka wyleciała na wakacje na Bahamy i pokazała swoje boskie ciało! Seksowne zdjęcia zrobił jej mąż! 

Omenaa Mensah jako jedna z prezenterek TVN-u jest niezwykle rozpoznawalną gwiazdą w naszym kraju. Swoją naturalnością bardzo szybko zyskała rzeszę fanów. Polacy doceniają także jej działalność charytatywną, z którą pogodynka nie lubi się obnosić. To wszystko doprowadziło ją do momentu w życiu, w którym jest obecnie – jest cenioną i lubianą dziennikarką.

Swoje początku w show-biznesie Omenaa stawiała na wybiegach. Była modelką, której na ciemna karnacja nie pomagała w karierze. Szybko jednak stało się to jej wielkim atutem i odniosła sukces. Z modelingiem zakończyła przygodę jednak aż 17 lat temu, choć patrząc na jej obecne zdjęcia ciężko w to uwierzyć. Mensah także teraz mogłaby zostawić daleko w tyle dziewczyny idące w pokazach mody.

W zeszłym tygodniu gwiazda wyprawiła huczne urodziny. Na imprezie pojawili się m.in: Dorota Gardias, Agata Młynarska, Agnieszka Jastrzębska, czy Bartek Jędrzejak. Goście bawili się do białego rana. Omenaa skończyła 40 lat! Choć ta liczba wiele kobiet przeraża, w jej przypadku jest atutem. Każda Polka chciałaby wyglądać w tym wieku tam jak Mensah! Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcia z wakacji!

Pogodynka wybrała się z mężem na wyczekany urlop. Postawili w tym roku na Bahamy, z których pięknymi widokami gwiazda chwali się na Instagramie. Nie jednak one przyciągają największą uwagę. Zdecydowanie większą przykuwa jej sylwetka! Omenaa zapozowała w obiektywie męża w czarnym stroju kąpielowym. Najnowszy posta opisała następująco:

W zawodzie modelki nie pracuje już od 17 lat, ale jak tu nie  do zdjęcia gdy Twój ukochany facet ma ogromną radość i fun z tego, ze może robić Tobie zdjęcia .. Kochanie cudnie jest być Twoja Muzą – czytamy.

Zdjęcie natychmiast zalała fala komentarzy. Najwięcej z nich dotyczyło długich do nieba nóg:

  • Piękna figura ale i dobre serce co pokazuje pani cały czas tym co pani robi gorąco pozdrawiam.
  • Czy te nogi gdzieś się kończą..?
  • Możesz śmiało wjeżdżać na wybiegi-z taką figurą.
  • Nogi do nieba.

Spójrzcie i sami oceńcie. Czyż Omenaa nie wygląda bosko?

Tylko u nas! Śmietanka show-biznesu i biznesu na secret party Omeny Mensah: Agata Młynarska, Dorota Gardias, Marta Kuligowska, Katarzyna Glinka

Omenaa Mensah z nagim ciążowym brzuchem świętuje Dzień Matki! Swoim zdjęciem rozczuliła cały internet!

Omenaa Mensah na rajskich wakacjach żartobliwie odtwarza instagramowe relacje Wendzikowskiej, Lewandowskiej i Siwiec! Ciekawe czy się obraziły? [WIDEO]


Omenaa Mensah w obiektywie swojego męża

Omenaa Mensah w obiektywie swojego męża

Omenaa Mensah w obiektywie swojego męża

Omenaa Mensah w obiektywie swojego męża

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska - 40. urodziny Omeny Mensah

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska - 40. urodziny Omeny Mensah

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×