Szukaj

Półnaga Omenaa Mensah zafundowała ukochanemu ognistą sesję na Bahamach! Takich gorących zdjęć nie ma nawet Naomi Campbell!

Omenaa Mensah wie jak wzbudzić zainteresowanie dosłownie wszytskich! Pogodynka wyleciała na wakacje na Bahamy i pokazała swoje boskie ciało! Seksowne zdjęcia zrobił jej mąż! 
Omenaa Mensah w bikini

Omenaa Mensah w bikini

Omenaa Mensah jako jedna z prezenterek TVN-u jest niezwykle rozpoznawalną gwiazdą w naszym kraju. Swoją naturalnością bardzo szybko zyskała rzeszę fanów. Polacy doceniają także jej działalność charytatywną, z którą pogodynka nie lubi się obnosić. To wszystko doprowadziło ją do momentu w życiu, w którym jest obecnie – jest cenioną i lubianą dziennikarką.

Swoje początku w show-biznesie Omenaa stawiała na wybiegach. Była modelką, której na ciemna karnacja nie pomagała w karierze. Szybko jednak stało się to jej wielkim atutem i odniosła sukces. Z modelingiem zakończyła przygodę jednak aż 17 lat temu, choć patrząc na jej obecne zdjęcia ciężko w to uwierzyć. Mensah także teraz mogłaby zostawić daleko w tyle dziewczyny idące w pokazach mody.

W zeszłym tygodniu gwiazda wyprawiła huczne urodziny. Na imprezie pojawili się m.in: Dorota Gardias, Agata Młynarska, Agnieszka Jastrzębska, czy Bartek Jędrzejak. Goście bawili się do białego rana. Omenaa skończyła 40 lat! Choć ta liczba wiele kobiet przeraża, w jej przypadku jest atutem. Każda Polka chciałaby wyglądać w tym wieku tam jak Mensah! Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcia z wakacji!

Pogodynka wybrała się z mężem na wyczekany urlop. Postawili w tym roku na Bahamy, z których pięknymi widokami gwiazda chwali się na Instagramie. Nie jednak one przyciągają największą uwagę. Zdecydowanie większą przykuwa jej sylwetka! Omenaa zapozowała w obiektywie męża w czarnym stroju kąpielowym. Najnowszy posta opisała następująco:

W zawodzie modelki nie pracuje już od 17 lat, ale jak tu nie  do zdjęcia gdy Twój ukochany facet ma ogromną radość i fun z tego, ze może robić Tobie zdjęcia .. Kochanie cudnie jest być Twoja Muzą – czytamy.

Zdjęcie natychmiast zalała fala komentarzy. Najwięcej z nich dotyczyło długich do nieba nóg:

  • Piękna figura ale i dobre serce co pokazuje pani cały czas tym co pani robi gorąco pozdrawiam.
  • Czy te nogi gdzieś się kończą..?
  • Możesz śmiało wjeżdżać na wybiegi-z taką figurą.
  • Nogi do nieba.

Spójrzcie i sami oceńcie. Czyż Omenaa nie wygląda bosko?

Tylko u nas! Śmietanka show-biznesu i biznesu na secret party Omeny Mensah: Agata Młynarska, Dorota Gardias, Marta Kuligowska, Katarzyna Glinka

Omenaa Mensah z nagim ciążowym brzuchem świętuje Dzień Matki! Swoim zdjęciem rozczuliła cały internet!

Omenaa Mensah na rajskich wakacjach żartobliwie odtwarza instagramowe relacje Wendzikowskiej, Lewandowskiej i Siwiec! Ciekawe czy się obraziły? [WIDEO]


Omenaa Mensah w obiektywie swojego męża

Omenaa Mensah w obiektywie swojego męża

Omenaa Mensah w obiektywie swojego męża

Omenaa Mensah w obiektywie swojego męża

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska - 40. urodziny Omeny Mensah

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska - 40. urodziny Omeny Mensah

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×