Omenaa Mensah pokazała swój pięknie urządzony taras i zaskakujący prezent urodzinowy od męża. My patrzymy również na nową fryzurę jej córki

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah pokazała swój pięknie urządzony taras oraz urodzinowy prezent od męża, Rafała Brzoski. Rodzinne śniadanie pozwoliło nam też podziwiać nową fryzurę jej córki Vanessy. Zdjęcia.

Omenaa Mensah jest jedną z najbardziej znanych prezenterek telewizyjnych. Realizuje się nie tylko przed kamerą w TVN24 i swoim programie Wyjątkowe domy, ale także spełnia się w biznesie. Z sukcesem prowadzi firmę, która produkuje ekskluzywne meble na zamówienie. Gwiazda doskonale łączy karierę z życiem prywatnym. Jest mamą Vanessy, która w tym roku skończy 19 lat, a także trzyletniego Vincenta. Syn jest owocem związku z biznesmenem Rafałem Brzoską.

Małżonków połączyła nie tylko miłość, ale także wspólne pasje. Poznali się w momencie, gdy Omenaa szukała partnera biznesowego do kolejnej akcji charytatywnej realizowanej w jej fundacji Omenaa Foundation. 

Omenaa i Rafał wspólnie prowadzą także firmę OCCHIELLO, która specjalizuje się w najwyższej jakości krawiectwie na miarę. Brzoska w rozmowie z Jastrząb Post podkreślił, że to jego ukochana zarządza wspomnianym przedsiębiorstwem. Ma do tego wszelkie potrzebne atuty, wśród których wymienił wyczucie stylu oraz kreatywność.

Warto wspomnieć, że Rafał Brzoska jest jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorców w Polsce, założycielem i prezesem spółki InPost, która kilka niedawno zadebiutowała na giełdzie w Amsterdamie z wyceną kilkudziesięciu miliardów złotych, co z miejsca spowodowało, że mąż Omeny stał się jednym z najbogatszych Polaków. Po tej transakcji Forbes wycenił jego majątek na ponad 5 miliardów złotych. Osiągnięcie ukochanego na Instagramie skomentowała Mensah.

Jestem bardzo blisko Ciebie i patrzę na Ciebie w inny sposób niż biznesowy świat i wiem jak daleką drogę przeszedłeś wiem ile trudnych decyzji było do podjęcia wiem ile razy nawet wspólnie obawialiśmy się konsekwencji danych posunięć wiem tez jak bardzo chcesz i się starasz. Dziś przyszedł czas żebyś się cieszył z ogromnego sukcesu – napisała na Instagramie.

Jednak ich największym sukcesem jest kochająca się rodzina. Chętnie dzielą się wspólnymi chwilami. W niedzielę mogliśmy podpatrzeć ich podczas śniadania na pięknie urządzonym tarasie. Podziwiamy także nową fryzurę Vanessy i prezent urodzinowy dla Omeny.

Omenaa Mensah pokazała taras i prezent urodzinowy od męża

Na Instastory Omeny możemy oglądać niedzielne rodzinne śniadanie na tarasie. Miejsce zachwyca. Nie tylko dlatego, że jest z niego piękny widok na stolicę, ale także urządzone jest bardzo wygodnie i stylowo. Rafał Brzoska zdradził, że po zagranicznych wojażach chętnie odpoczywają w domu.

Podczas wideo da się zauważyć także nowa fryzura Vanessy. Nastolatka dosyć często zmienia uczesanie, ale w takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy. Zdjęcia córki Omeny w naszej galerii.

Prezenterka pochwalił się także domową siłownią, a także nowym nabytkiem. Z okazji urodzin mąż sprezentował jej bieżnię, z czego Mensah jest bardzo zadowolona. To jednak, jak zapowiada Brzoska, pierwszy prezent. Pewnie kolejne będą równie pomysłowe.


Omenaa Mensah pokazała taras

Omenaa Mensah pokazała taras

Omenaa Mensah pokazała taras

Omenaa Mensah pokazała taras

Omenaa Mensah pokazała taras

Omenaa Mensah pokazała taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×