Córka Omeny Mensah stylizuje młodszego brata! Rośnie prawdziwy fashionista. Będzie ostrą konkurencją dla Klary Lewandowskiej i Mii Raduszewskiej!

Omenaa Mensah pokazała stylizację syna.

Omenaa Mensah pokazała stylizację syna.

Córka Omeny Mensah stylizuje młodszego brata

Omenaa Mensah zdecydowanie należy do grona gwiazd, które pilnują by ich życie prywatne nie wyciekało zbyt często do mediów i nie stało się ciężarem dla jej rodziny. Jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce, mocno zaangażowana w akcje charytatywne i wspieranie najbardziej potrzebujących, stara się oddzielać najbliższych od pracy i nie komentować zbyt wielu wydarzeń ze swojego życia na łamach kolorowej prasy. To właśnie przez tę skrytość przez długi czas nikt nie miał pojęcia, że ukochana córka gwiazdy, Vanessa, niedługo doczeka się rodzeństwa!

Jest tak, że jeśli nie chcesz ze swojego życia prywatnego robić publicznej szopki i szanujesz ten wspaniały czas, jest to marzenie, które w końcu się spełnia, chcesz je mieć dla siebie, nie chcesz mieć tego stresu, fotoreporterów biegających za tobą, nie musisz w taki sposób promować siebie, robisz to dla siebie i swoich bliskich. Postanowiłam, że nie będę się afiszować ze swoim życiem prywatnym. Po drugie jak się jest po 30 i drugi raz zostaje się mamą to inaczej się na pewne rzeczy patrzy. Chce się mieć je tylko dla siebie.

Gwiazda urodziła synka i świata poza nim nie widzi, podobnie jak jego starsza siostra. Junior jest oczkiem w głowie wszystkich kobiet w swojej rodzinie i z tego wszystkiego doczekał się nawet własnego stylisty! Została nim oczywiście Vanessa, która ma do tego niezłą smykałkę.

Omenaa pochwaliła się na swoim InstaStory zdjęciem, na którym z dumą prezentuje zestaw wybrany przez córkę dla młodszej pociechy. Vanessa sięgnęła po klasykę – elegancka koszula w jasnym odcieniu, spodnie w ciepłym kolorze, trampki, granatowa kurteczka i berecik. Jej młodszy brat na pewno prezentował się w tym zestawie jak mały dżentelmen!

Myślicie, że „Junior” będzie zagrożeniem dla Klary Lewandowskiej i Mii Raduszewskiej, które uchodzą za największe fashionistki w świecie dziecięcej mody? 😉

Zobacz: Omenaa Mensah zdradziła nam kim jest jej partner! Zaspokoiła też ciekawość fanów. To on jest ojcem jej dziecka? [WIDEO]

Zobacz: Omenaa Mensah pokazała brzuch po porodzie! Pręży się w seksownym stroju na rajskiej plaży!

Zobacz: Trzy siostry z “Rodziny zastępczej” po wielu latach znowu razem! Ta fenomenalna fotka wszystko wyjaśnia!


Omenaa Mensah pokazała stylizację syna.

Omenaa Mensah pokazała stylizację syna.

Omenaa Mensah w fioletowej sukni na Balu Dziennikarzy 2018

Omenaa Mensah w fioletowej sukni na Balu Dziennikarzy 2018

Omenaa Mensah – Lidia Kalita, pokaz wiosna lato 2018

Omenaa Mensah – Lidia Kalita, pokaz wiosna lato 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×